Skocz do zawartości

Brak itemków na działce!


tomiko9

Rekomendowane odpowiedzi

- Twój nick z serwera: ...tomiko9


- Miejsce występowania bugu: ...Działka nr 866 (z243  z483)


- Opis problemu: ...Nie było mnie na serwerze może max 3 dni, dzisiaj wbijam i oczom nie wierzę! Na screenach zobaczycie dlaczego 😕

-zawartość skrzyń jest pusta, ramki z nich znikły, dodatkowo wszystkie skrzynie są w nienaturalny sposób przekręcone-nic tylko płakać! Już pal licho zwierzątka na działce, to się odrobi, ale miesiąc grania-niekiedy ostrego to już nie ma szans! Dodam, że nic nie przenosiłem, ani działki w ostatnim czasie na większą, ani nic, zwyczajnie po 3 dniach wbijam i widzę, że nie mam już do czego! 😞Proszę o przywrócenie kopii zapasowej mojej działki (o ile takowa istnieje) z dnia 24-01-20r

Dodam, że drobne problemy występowały już wcześniej bo nie raz zgłaszałem już w grze moderatorom, że nie było mnie np 2 dni i uprawy były poniszczone, czy to podczas pisania wiadomości przez /msg że wywala mnie z serwera, ale o dziwo mogę od razu wbić bez logowania się, tak więc problemy są z pluginami i pasuje je szybko rozwiązać bo serwer ma być fajny i ma przyciągać graczy, którzy zawsze mogą zostać potencjalnym vipami😉


- Dodatkowe SS'y: ...poniżej.

2020-01-27_23.38.53.png

2020-01-27_23.46.15.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...