Skocz do zawartości

Znikanie przedniotów


Temi_Lara

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, dnia 27.01.2020roku przy przenoszeniu działek wystąpił błąd. Po przeniesieniu działki wszystkie itemy znikały ze skrzynek oraz budowla zniekształcała się. Dostałam info, że jest możliwe wczytanie kopii działki o co proszę. Dodam jeszcze, że innym graczom znikały zwierzęta bez samego przenoszenia działek ani nic. Po wejściu do gry już ich nie było. Bardzo proszę o rozwiązanie tego problemu, ponieważ nie przytrafił się on tylko mi i to kwestia czasu gdy na serwerze wybuchnie panika i oburzenie- co będzie naturalną reakcją graczy na takiego typu błędy.

Mój nick to Temi_Lara

Z góry dziękuję.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem wcześniej nie było rady na dosyć ciężki bug przy przenoszeniu/powiększaniu działki (albo nikomu się nie chciało), jeżeli administrator powiedział, że jest taka możliwość - powodzenia. Warto dokumentować co jakiś czas screenami zawartość dzialki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Olek407 napisał:

Z tego co wiem wcześniej nie było rady na dosyć ciężki bug przy przenoszeniu/powiększaniu działki (albo nikomu się nie chciało), jeżeli administrator powiedział, że jest taka możliwość - powodzenia. Warto dokumentować co jakiś czas screenami zawartość dzialki.

amcin miał przywracaną działkę z tego co kojarzę, po przywróceniu itemy mu zniknęły ze skrzynek i raczej ich nie odzyskał

tak że istnieje opcja przywrócenia działki, ale z itemami do odzyskania raczej bedzie cieżko

takie moje zdanie

 

 

aaa.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Twój nick z serwera: ...tomiko9
- Miejsce występowania bugu: ...Działka nr 866 (z243  z483)
- Opis problemu: ...Nie było mnie na serwerze może max 3 dni, dzisiaj wbijam i oczom nie wierzę! Na screenach zobaczycie dlaczego :/

-zawartość skrzyń jest pusta, ramki z nich znikły, dodatkowo wszystkie skrzynie są w nienaturalny sposób przekręcone-nic tylko płakać! Już pal licho zwierzątka na działce, to się odrobi, ale miesiąc grania-niekiedy ostrego to już nie ma szans! Dodam, że nic nie przenosiłem, ani działki w ostatnim czasie na większą, ani nic, zwyczajnie po 3 dniach wbijam i widzę, że nie mam już do czego! :( Proszę o przywrócenie kopii zapasowej mojej działki (o ile takowa istnieje) z dnia 24-01-20r
- Dodatkowe SS'y [niewymagane]: ...

2020-01-27_23.38.53.png

2020-01-27_23.46.15.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie pojawił się problem z tą nowoczesną optymalizacją, jeżeli nie masz dowodów na zawartość skrzyń - życzę powodzenia i ludzkiego podejścia administratora.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie-na to właśnie liczę, a gracza grającego już prawie miesiąc można sprawdzić po logach i stanu skrzynki na targu bo nie każdy gracz ma stan konta 1,5 miliona 🙂

Dodam, że drobne problemy występowały już wcześniej bo nie raz zgłaszałem już w grze moderatorom, że nie było mnie np 2 dni i uprawy mam poniszczone, czy to podczas pisania wiadomości przez /msg że wywala mnie z serwera, ale o dziwo mogę od razu wbić bez logowania się, tak więc problemy są z pluginami i pasuje je szybko rozwiązać bo serwer ma być fajny i ma przyciągać graczy, którzy zawsze mogą zostać potencjalnym też vipami 😉

Edytowane przez tomiko9
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie serwer jest spoko, zarząd również, tylko każda zmiana jest wprowadzana za wolno. Administracja np. zauważa upadającą ekonomie dopiero jak już leży, zamiast konsultować to z graczami i dowiadywać się na bierząco. Pluginy? Są niedopracowane, wprowadzanie w nich zmian przez osobę za to odpowiedzialną zajmuje stanowczo zbyt dużo czasu. Ze swojej strony moge dodać, że to ile masz pieniążków lub godzin na serwerku nie ma wpływu na działanie administracji, czasami nawet są przeciwko danej osobie :((.

Edytowane przez Gość
Smutki żale ju noł
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Tak jak w innych zgłoszeniach - przykro mi, ale itemy nie zostaną zwrócone.

  • Like 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
Admin

Zgłoszenie zostało odrzucone!

B2a87Zt.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...