Skocz do zawartości

Fillplay


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Fillplay
Nick osoby oskarżanej:...
Miejsce (TeamSpeak3/Forum/Serwer): Serwer
Opis sytuacji: Witam, skarga jest odnośnie parkoura i rozmowy z owym moderatorem. Natomiast wczoraj dostałem informacje od znajomego, że ostatni chackpoint nie działa, dzisiaj chciałem to sprawdzić. Chciałem żeby Fillplay mnie tepnął do ostatniego chackpointa czy w ogóle jest informacja, że nie mogę go zaliczyć, bo nie zaliczyłem poprzedniego. Z rozmowy wynika, że administrator nie zna podstaw serwera i nie wie, że istnieje takie coś jak: Nie zaliczysz któregoś chackpointa, a będziesz chciał zaliczyć następny- tepnie cię do poprzedniego, jeśli jesteś na dole i nie zaliczyłeś pierwszego chackpointa- za żadne skarby nie zaliczy ci np. ostatniego. Po czym następuje ocena sytuacji ze strony moderatora, że coś kręcę XD, a dobrze wiemy, że często zgłaszałem błędy przez całą moją grę, na tamtej i na tej edycji też się zdarzyło niektóre zgłosić. Na końcu rozmowy po niby moim kręceniu, Fillplay zapewnił mnie, że wszystko na parkourze działa, co potwierdził to dwukrotnie. Po przejściu parkoura, byłem dosłownie rozczarowany i oburzony, ponieważ moderator mnie oszukał. Pisząc do niego drugi raz (jakby nigdy wcześniej nie było pisania XD), odpisał mi, że postarają się to naprawić. Przypominam, że zapewniał mnie, że wszystko działa- krótka pamięć? Nie jest to pierwsze śmieszne (i odklejki) ze strony administratora. Nawet nie wiem czy owy administrator powinien w tej administracji być, skoro nie wie, że gdybym go JAKOŚ oszukał to jest takie coś jak ban i usunięcie topki. Owemu administratorowi polecam włączyć mózg na całodobowo, a nie na kilka minut zaczynającej się rozmowy z graczem. Zastanówcie się proszę kogo bierzecie do administracji, ponieważ zdarzają się coraz częściej odklejeni administratorzy.
Screeny sytuacji (wymagane jeśli miejsce to serwer): 

[19:38:89] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] chodz tp
[19:38:59] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] tepnij mnie na ostatniego checka
[19:38:94] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Fillplay -> dominik585] nie mogę
[19:38:00] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] na chwile
[19:38:24] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] chce ci coś pokazac
[19:38:09] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Fillplay -> dominik585] nie
[19:39:89] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Fillplay -> dominik585] bo możesz sobie zaliczyc falszywie parkoura
[19:39:14] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] nie mogę
[19:39:89] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] przeciez jak jestem na dole to by mnie tepnelo do poprzedniego
[19:39:29] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] a jest zabezpieczone ze się nie da ominac chociazby jednego checka
[19:40:54] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Fillplay -> dominik585] a po co to chcesz jesli można wiedziec?
[19:40:74] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] tepnij to ci pokaze
[19:40:19] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Fillplay -> dominik585] n
[19:40:84] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Fillplay -> dominik585] powiedz o co ci chodzi
[19:40:79] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] no jak mnie nie tepniesz to i ja się nie dowiem czy to nie dziala
[19:41:89] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] a nie chce mi się przechodzic calego parkoura zeby sprawdzić zmarnowac swoj czas i dać wam info
[19:41:89] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] bo tam coś jest zepsute
[19:41:09] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Fillplay -> dominik585] ze mechanizm?
[19:41:14] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] no
[19:42:99] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Fillplay -> dominik585] co tutaj nie dziala?
[19:42:99] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] gdzie jest przed ostatni check
[19:42:40] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Fillplay -> dominik585] tu
[19:42:45] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] tepnij mnie tam
[19:42:75] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Fillplay -> dominik585] po co?
[19:42:30] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Fillplay -> dominik585] pytales się o mechanizm
[19:42:40] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] no zobaczymy czy dziala
[19:43:50] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] o mechanizm ale nie tego
[19:43:45] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Fillplay -> dominik585] tylko czego?
[19:43:85] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] checka
[19:43:30] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Fillplay -> dominik585] jak dla mnie ty coś krecisz
[19:43:30] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] nic się nie stanie przeciez
[19:43:85] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] sprawdze i pojde na dzialke od razu zeby nie bylo
[19:44:45] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Fillplay -> dominik585] nie wiem o co ci chodzi, ale tego nie dostaniesz, jak chcesz przechidzic parkour to sobie przechodz, ale zapewniam cie, ze wszyskie mechanizmy dzialają poprawnie
[19:44:80] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] czyzby na pewno?
[19:45:00] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Fillplay -> dominik585] tak
[19:45:40] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] po co mam przechodzic parkour skoro jest coś zepsute i szkoda na to czasu

 

PO PRZEJŚCIU PARKOURA.

 

[21:15:46] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] Fillplay
[21:15:28] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Fillplay -> dominik585] tak?
[21:16:03] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] mogę się domagac o wpisanie mojego czasu do topki parkoura skoro zrobilem caly a się okazalo ze nie dziala ostatni check? XD
[21:17:83] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] mowilem ze coś z parkourem jest nie tak XD
[21:17:53] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Fillplay -> dominik585] Postaramy się to naprawić, ale z tego co mi mówi ranga wyższa, to jest problem dość trudnej natury

Edytowane przez dominik585
  • Skull 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod

Cześć,

 

To w dużej części prawda, że sytuacja o którą chodzi w tej skardze wyniknęła częściowo z mojego nierozgarnięcia i niewiedzy, ale moim zdaniem głównym problemem było nieporozumienie między nami.

 

Widzisz, w momencie kiedy poprosiłeś mnie o przyjście do ciebie i powiedziałeś, że „mechanizm” nie działa, stałeś pod redstonowym mechanizmem z pistonami który znajduję się na końcu parkoura.

 

[dominik585 -> Fillplay] bo tam coś jest zepsute

[Fillplay -> dominik585] ze mechanizm?

[dominik585 -> Fillplay] no

[Fillplay -> dominik585] co tutaj nie dziala?

 

Potem, zmieniłeś prośbę i zamiast teleportowania cię do tego „mechanizmu” domagałeś się przeteleportowania do checkpointa i dlatego uznałem, że „coś kręcisz”. Nie chciałeś mi także doprecyzować, dlaczego chcesz abym cię przeteleportował do tego mechanizmu / checkpointa i tłumaczyłeś swoją prośbę tym, że „tam coś jest zepsute” bez dokładniejszego powiedzenia co rzekomo nie działa i to było powodem, dlaczego nabrałem pewnych podejrzeń co do ciebie. Nie powiedziałeś mi, tak jak wspomniałeś tutaj w skardze, że dowiedziałeś się od kolegi, że checkpoint nie działa, a przez to, że początkowo zostało użyte słowo „mechanizm” zagubiłem się w tym o co ci dokładnie chodzi i czy rozmawiamy o mechanizmie, czy checkpoincie.

 

Faktycznie, musze przyznać ci rację z faktu, że nie znałem do końca mechanik działania parkoura. Z jednej strony wiedziałem o tym, że nie powinno ci zaliczyć końca parkoura i któregoś checkpointa bez innego, ale z drugiej obawiałem się, że przez jakiś błąd mogłeś spaść i cię nie przeteleportowało, lub możesz znać jakiś błąd związany z nieuczciwym jego przejściem o którym ja nie wiedziałem. Nie przemyślałem faktu, że gdybyś faktycznie doprowadził do nieuczciwego przejścia parkoura, to ciebie dotknęłyby prawdopodobnie większe konsekwencje niż mnie po umożliwieniu ci tego.

 

Moja zapewniająca odpowiedz o tym, że wszystko działa, była trochę nieprzemyślana, ponieważ nie dotarły do mnie informacje o błędzie checkpointów i z góry założyłem, że wszytko powinno działać, i finalnie nie sprawdziłem tego. Nie zrozumiałem także tego, czy finalnie ci chodziło o ten mechanizm czy płytkę z checkpointem.

 

[Fillplay -> dominik585] nie wiem o co ci chodzi, ale tego nie dostaniesz, jak chcesz przechidzic parkour to sobie przechodz, ale zapewniam cie, ze wszyskie mechanizmy dzialają poprawnie

 

Początkowo nie byłem świadomy błedu, że checkpoint nie działa, a także do samego końca nie zrozumiałem tego, czy chodzi ci o płytkę z checkpointem czy o redstonowy mechanizm znajdujący się na końcu. O tym, że faktycznie jest taki błąd dowiedziałem się około 20:00/20:30 , między tym jak napisałem do ciebie wiadomość zapewniającą o działaniu wszystkiego, a tym że jest to „problem dość trudnej natury”.

 

Sytuacja do której doszło wynika z mojego nierozgarnięcia oraz nieporozumienia między nami, dlatego muszę cię przeprosić drogi Dominiku za nieporozumienie do którego doszło i twój stracony czas…

  • Superka 3

931365354_Zrzutekranu(714).png.0670b870038949f1a64b527ff0a1e9bf.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Fillplay napisał:

Widzisz, w momencie kiedy poprosiłeś mnie o przyjście do ciebie i powiedziałeś, że „mechanizm” nie działa, stałeś pod redstonowym mechanizmem z pistonami który znajduję się na końcu parkoura.

 

[dominik585 -> Fillplay] bo tam coś jest zepsute

[Fillplay -> dominik585] ze mechanizm?

[dominik585 -> Fillplay] no

[Fillplay -> dominik585] co tutaj nie dziala?

 

Potem, zmieniłeś prośbę i zamiast teleportowania cię do tego „mechanizmu” domagałeś się przeteleportowania do checkpointa i dlatego uznałem, że „coś kręcisz”. Nie chciałeś mi także doprecyzować, dlaczego chcesz abym cię przeteleportował do tego mechanizmu / checkpointa i tłumaczyłeś swoją prośbę tym, że „tam coś jest zepsute” bez dokładniejszego powiedzenia co rzekomo nie działa i to było powodem, dlaczego nabrałem pewnych podejrzeń co do ciebie. Nie powiedziałeś mi, tak jak wspomniałeś tutaj w skardze, że dowiedziałeś się od kolegi, że checkpoint nie działa, a przez to, że początkowo zostało użyte słowo „mechanizm” zagubiłem się w tym o co ci dokładnie chodzi i czy rozmawiamy o mechanizmie, czy checkpoincie.

Owszem, nie wspomniałem o koledze itd., ale prawidłowo nie musiałem. Tłumaczysz, że od początku gadałem o mechanizmie, nie, pierw było wspomniane o ostatnim chackpoincie (sam początek naszej konwersacji).

[19:38:89] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] chodz tp
[19:38:59] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] tepnij mnie na ostatniego checka

 

23 godziny temu, Fillplay napisał:

Moja zapewniająca odpowiedz o tym, że wszystko działa, była trochę nieprzemyślana, ponieważ nie dotarły do mnie informacje o błędzie checkpointów i z góry założyłem, że wszytko powinno działać, i finalnie nie sprawdziłem tego. Nie zrozumiałem także tego, czy finalnie ci chodziło o ten mechanizm czy płytkę z checkpointem.

 

[Fillplay -> dominik585] nie wiem o co ci chodzi, ale tego nie dostaniesz, jak chcesz przechidzic parkour to sobie przechodz, ale zapewniam cie, ze wszyskie mechanizmy dzialają poprawnie

 

Początkowo nie byłem świadomy błedu, że checkpoint nie działa, a także do samego końca nie zrozumiałem tego, czy chodzi ci o płytkę z checkpointem czy o redstonowy mechanizm znajdujący się na końcu. O tym, że faktycznie jest taki błąd dowiedziałem się około 20:00/20:30 , między tym jak napisałem do ciebie wiadomość zapewniającą o działaniu wszystkiego, a tym że jest to „problem dość trudnej natury”.

Moim zdaniem takie coś było wielkim błędem zarządu, że nie poinformował wszystkich członków administracji, że taki błąd istnieje- lekcja na przyszłość, bo każdemu może się oberwać. 

Moim skromnym zdaniem można było się domyślić, ponieważ od samego początku pisałem o chackpoincie, jak i na samym końcu naszej rozmowy. O  "mechanizmie" w środku rozmowy wyniknęło potwierdzenie przeze mnie, że o to chodzi, bo za bardzo nie kumałeś o czym właśnie piszemy i już ci przytaknąłem, bo nie chciało mi się dalej męczyć i tłumaczyć- przyznam, że mogłem lepiej wszystko doprecyzować. 

 

 

Tą skargę bym odpuścił, ale przypominam, że pisaliśmy dzień/ dwa wcześniej, tłumaczyłem ci, że wynikł jakiś błąd, który jest już od dawna i chciałbym go przetestować czy na pewno jest to błąd. Było pisane kilka minut po czym nie odpisywałeś, gdy napisałem ponownie, odpisałeś jakbyśmy nigdy wcześniej nie pisali i tak na okrągło. Uznałem, że było to po prostu olanie gracza, a ze strony administratora takie coś nie powinno wyniknąć, mogłeś mnie olać gdybym pisał jakieś bzdury itd., ale jednak nie pisałem i chciałem do końca rozwiązać zagadkę, która ciekawi mnie od kilku miesięcy. Jeśli trzeba będzie komuś podesłać logi (z godziną, dniem, wszystkimi wiadomościami), w najbliższym czasie postaram się wysłać.

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje totalnie neutral z brakiem przewagi na tak ani na nie. Patrzyłam tak tu i na dział zgłaszania błędów i w sumie trochę czaję o co chodziło Fillowi. Skoro w Zgłaszaniu Błędów napisałeś, że znajomy ci napisał iż ostatnio checkpoint nie działa a administracja nie dała informacji o tym to moje pytanie brzmi skąd miała mieć informacje o tym skoro nie działa? Jak dopiero ty o tym informujesz a nie ten znajomy...Ty z resztą w swojej zaczętej konwersacji z Fillem mogłeś prosto z mostu mu napisać "Ej ostatni checkpoint nie działa" zamiast pisać mu żeby cię tp bo osobiście sama bym raczej tego nie zrobiła będąc na modzie. Fill może i nie widział, że coś nie działa albo zapomniał albo dopiero po czasie się dowiedział iż jest coś nie tak, tego też możemy tylko się domyślać. W swojej skardze też Fill wypowiadając się sam w sumie przyznał się do swojego błędu ale no jesteśmy ino tylko ludźmi. 

  • Superka 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czani napisał:

Skoro w Zgłaszaniu Błędów napisałeś, że znajomy ci napisał iż ostatnio checkpoint nie działa a administracja nie dała informacji o tym to moje pytanie brzmi skąd miała mieć informacje o tym skoro nie działa?

Nie, administracja wiedziała wcześniej ode mnie o tym, że parkour się psuje i jest ciągle z nim coś nie tak, bezpodstawnie nie rzucał bym takich słów, oskarżając Fillplay.

Godzinę temu, Czani napisał:

Ty z resztą w swojej zaczętej konwersacji z Fillem mogłeś prosto z mostu mu napisać "Ej ostatni checkpoint nie działa" zamiast pisać mu żeby cię tp bo osobiście sama bym raczej tego nie zrobiła będąc na modzie. Fill może i nie widział, że coś nie działa albo zapomniał albo dopiero po czasie się dowiedział iż jest coś nie tak, tego też możemy tylko się domyślać. W swojej skardze też Fill wypowiadający się sam w sumie przyznał się do swojego błędy ale no jesteśmy ino tylko ludźmi.

Droga czani, prosiłbym cię, żebyś czytała wszystko ze zrozumieniem. Wszystko co tutaj napisałaś, jest dokładnie opisane w skardze. Jeśli nie chce się komuś wszystkiego czytać, to proszę się nie wypowiadać.

  • XD 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie faktycznie lekki misscall tu zaszedł, też jestem neutral, naprawcie parkoura i pilnujcie mechanizmów, żeby was dominik nie dopadł kolejny raz

  • Superka 1
  • Przytulas 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

              Cześć. Jestem za odrzuceniem skargi.

              Zacznijmy od tego, że jest ona niepoprawnie napisana. Autorem nie jest Fillplay, który jest tutaj oskarżany, chociaż z dwóch pierwszych punktów wniosku wynika inaczej. Nie napisał przecież skargi sam na siebie. To tak w temacie czytania ze zrozumieniem.
 

W dniu 1.05.2024 o 22:25, dominik585 napisał:

Owemu administratorowi polecam włączyć mózg na całodobowo, a nie na kilka minut zaczynającej się rozmowy z graczem.

              Czytając to zdanie odnoszę wrażenie, iż powyższy komentarz miał na celu obrazić Fillplay’a, co jest niestosowne i całkowicie nie na miejscu. Sugerujesz tutaj (na podstawie jednej sytuacji), że, mówiąc kolokwialnie, nie myśli logicznie.
 

              Uważam, że sytuacja nie jest na tyle poważna, aby podważać kompetencje moderatora, o którym mowa. Wiedza dotycząca parkouru to jedna z bardzo wielu rzeczy dotyczących serwera, i, w przeciwieństwie do tego, co zostało przez Ciebie napisane, nie jest, jak to określiłeś, „podstawą serwera”, i oczekiwanie, że o każdej z nich administrator będzie pamiętał, jest wymogiem wręcz niemożliwym do spełnienia. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Myślę, że zapomnienie o sposobie działania toru jest wobec tej sytuacji do wybaczenia.
 

              Lepszym rozwiązaniem byłoby, moim zdaniem, poproszenie, aby zgłoszony błąd sprawdził ktoś z administracji, niż bawienie się w łapanie błędów występujących na serwerze na własną rękę. Zgłosiłeś wcześniej błąd na forum i to powinno wystarczyć. Prędzej czy później ktoś się tym zainteresuje.

  • Superka 3
  • XD 2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...