Skocz do zawartości

Apelacja-KlaunForTheWin


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ... KlaunForTheWin- 
Data, w której kara została nadana: ...4 lipiec 2023

Rodzaj kary, od której się odwołuję: ... BL
Opis sytuacji: ... Witam, chciałbym odwołać się od BL-ki,która została nadana 4 lipca 2023, została ona nadana za moje naganne zachowanie, Pierwszym powodem która została nada kara to, brak szacunku do graczy jak i administracji, oczywiście się przyznaje do tego zarzutu, zauważyłem toksyczne zachowanie po nadaniu tak mocnej kary. Kolejnym z moich wybryków to była, liczna prowokacja administracji, do tego się też przyznaje, moje zachowanie to było typowe cwaniactwo uważam że każdy to widział, dostawałem bany za to, wracałem i znowu popełniałem te same błędy, chcę się przyznać również że w trakcie całej BL robiłem sobie Multi-konta, wchodziłem na serwer podczas blokady ( owe multikino ostatni raz zrobiłem w święta ), za te wszystkie zachowanie, chciałbym szczerze przeprosić, wyrażam skruchę, i obiecać że te zachowania więcej się nie powtórzą, proszę o godne rozpatrzenie apelacji

Edytowane przez KlaunForTheWin- odwołanie
  • Superka 2
  • Like 1
  • Dislike 1
  • Przytulas 1
  • XD 2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam na nie przecież to jakiś żart 

  • Superka 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, KlaunForTheWin- odwołanie napisał:

Nick: ... KlaunForTheWin- 
Data, w której kara została nadana: ...4 lipiec
Rodzaj kary, od której się odwołuję: ... BL
Opis sytuacji: ... Witam, chciałbym odwołać się od BL-ki,która została nadana 4 lipca 2023, została ona nadana za moje naganne zachowanie, Pierwszym powodem która została nada kara to, brak szacunku do graczy jak i administracji, oczywiście się przyznaje do tego zarzutu, zauważyłem toksyczne zachowanie po nadaniu tak mocnej kary. Kolejnym z moich wybryków to była, liczna prowokacja administracji, do tego się też przyznaje, moje zachowanie to było typowe cwaniactwo uważam że każdy to widział, dostawałem bany za to, wracałem i znowu popełniałem te same błędy, chcę się przyznać również że w trakcie całej BL robiłem sobie Multi-konta, wchodziłem na serwer podczas blokady ( owe multikino ostatni raz zrobiłem w święta ), za te wszystkie zachowanie, chciałbym szczerze przeprosić, wyrażam skruchę, i obiecać że te zachowania więcej się nie powtórzą, proszę o godne rozpatrzenie apelacji

Wyraża skruchę, przeprasza, chce z nami grać. Proponuję zredukować karę do np. miesiąca. Pozdrawiam!

  • XD 2

#free_lepper

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nie, kumplujesz się z głąbami (którzy swoją drogą dalej są na black liscie). Wiele banów miales - nie zmienilo się twoje zachowanie, liczne multikonta (do paru sie tutaj nie przyznales). Nie bede juz wspominał o tym, że jeszcze 2/3 miesiące temu pisałeś ze RC to ściek i nigdy na niego nie wrócisz xD

  • Superka 2
  • Like 1
  • Dislike 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, A4_ napisał:

na nie, kumplujesz się z głąbami

kto tym głąbem jest?

 

7 godzin temu, A4_ napisał:

. Wiele banów miales - nie zmienilo się twoje zachowanie,

skąd pewność że się nie zmieniło?

 

7 godzin temu, A4_ napisał:

multikonta (do paru sie tutaj nie przyznales).

nie podałem nicków, powiedziałem że ostatnie zrobiłem w święta 

 

7 godzin temu, A4_ napisał:

Nie bede juz wspominał o tym, że jeszcze 2/3 miesiące temu pisałeś ze RC to ściek i nigdy na niego nie wrócisz xD

pokaż mi gdzie napisałem że nie wrócę na rc, pokryj to faktami co napisałes, pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, A4_ napisał:

na nie, kumplujesz się z głąbami (którzy swoją drogą dalej są na black liscie).

Moim zdaniem kumplowanie się z osobami, którzy są na black liście nie jest złe. Można pomyśleć i połowa mojej starej ekipy ją ma, a nadal jakiś kontakt z nimi utrzymuje, a nic złego nie robię, żeby też ją dostać.

8 godzin temu, A4_ napisał:

Wiele banów miales - nie zmienilo się twoje zachowanie, liczne multikonta (do paru sie tutaj nie przyznales). 

Można spojrzeć na mnie. Miałem wiele banów za prowokacje itd., a moje zachowanie się zmieniło i na tej edycji nie miałem ani 1 upomnienia, więc myślę, że zachowanie kogoś może się zmienić nawet w ciągu kilku miesięcy. Co do multikont- nigdzie w odwołaniu nie napisał nicków owych kont, a się tylko do nich przyznał, a nie musiał. 

8 godzin temu, A4_ napisał:

Nie bede juz wspominał o tym, że jeszcze 2/3 miesiące temu pisałeś ze RC to ściek i nigdy na niego nie wrócisz xD

Duża ilość graczy tak mówiła i nadal wracała, nawet po takich słowach gracze dostawali ub.

 

Nie chcę jakoś usprawiedliwiać klauna, bo odwalał różne rzeczy, ale jednak ostatnia szansa się należy, bo rzeczywiście chłopak mógł się zmienić.

Myślę, że najlepiej byłoby dać ub/skrócenie kary. Jeśli zachowanie byłoby takie samo jak kiedyś, klaun dostałby ponownie blke.

  • Skull 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zdecydowaliśmy, że nie dostaniesz jeszcze szansy do gry na serwerze.
Twoja apelacja nie przekonała nas do Twojej przemiany, dlatego zostaje odrzucona.

  • Superka 1
  • Sad 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

apelacja_odrzucona.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...