Skocz do zawartości

berkowskyy


eryter22

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: eryter22
Nick osoby oskarżanej: berkowskyy 
Miejsce (TeamSpeak3/Forum/Serwer): Forum i discord
Opis sytuacji: Najpierw sytuacja z forum. Chodzi o to, że w mojej propozycji zaakceptowanej dotyczącej zwiększenia liczby znajomych napisał, że do 09.04. zostanie zwiększony limit znajomych do 125. Dzisiaj jest 17.04. a limit dalej nie został zwiększony. Widać, że typ nie wie co pisze i składa obietnice kompletnie bez pokrycia nie dotrzymując wyznaczonych przez siebie samego terminów. Druga sytuacja dotyczy discorda, gdzie dzisiaj, do 20:05 powinna być możliwość oceniania działek przez graczy. Jednak z niewiadomych powodów, wolał on 5 minut wcześniej zamknąć wątek, czyli o 20 w związku z tym nie zdążyłem ocenić wszystkich działek. Takie zachowanie jest skandaliczne zwłaszcza patrząc na jaką ów osobnik posiada rangę na serverze. Jestem jak najbardziej za natychmiastowym wydaleniem go z szeregów administracji, bo po prostu się do niej nie nadaje. 

Link do zaakceptowanej propozycji:


Screeny sytuacji (wymagane jeśli miejsce to serwer): Brak

  • Przytulas 1
  • Haha 1
  • Nie ośmieszaj się 1
  • Skull 1
  • XD 3
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Eryter napisze jedno bardzo ważne zdanie, mam nadzieję, że sobie je weźmiesz do serduszka - trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny (dla jasności w twoim przypadku jest to serwer)

 

Jeżeli doszukujesz się w takich mało znaczących kwestiach mojej winy i próbujesz na siłę pokazać nawet nie wiem co, to najwidoczniej Ci się już tutaj nudzi.

Jedynym moim błędem było mylne założenie dot. wprowadzenia limitu znajomych, gdzie byłem przekonany, że zostało to wgrane i od restartu serwera o 5:30 będzie działało. Mój błąd. A kwestia tego, że nie zdążyłeś ocenić działek to już nie mój problem - w ogłoszeniach masz, że czas na to był do 24h od zamknięcia zapisów, a jak można zauważyć, zapisy zostały zamknięte o 21:01. To "5 minut" było tylko i wyłącznie czasem przygotowawczym, abym zdążył zamknąć i ogarnąć kanał.

 

  • Superka 2
  • Przytulas 3

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, berkowskyy napisał:

Eryter napisze jedno bardzo ważne zdanie, mam nadzieję, że sobie je weźmiesz do serduszka - trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny (dla jasności w twoim przypadku jest to serwer)

Drogę do odejścia z administracji masz otwartą.

9 minut temu, berkowskyy napisał:

A kwestia tego, że nie zdążyłeś ocenić działek to już nie mój problem - w ogłoszeniach masz, że czas na to był do 24h od zamknięcia zapisów, a jak można zauważyć, zapisy zostały zamknięte o 21:01.

Ty serio nie wiesz co piszesz, bowiem tam napisałeś, że jest czas na ocenianie działek do jutro (czyli dziś) do 20:05. To, że wymyślasz sobie teraz jakiś czas przygotowawczy jest śmiechu warte. Mam ci wkleić screena twojego własnego postu czy co? Co do czasu 24, to napisał to realcraftowy BOT, a nie ty, wiec zasłanianie się botem nie ma tu znaczenia, gdyż mówimy tylko i wyłącznie o twojej wiadomości i jest to skarga na ciebie a nie na bota. 

12 minut temu, berkowskyy napisał:

Jeżeli doszukujesz się w takich mało znaczących kwestiach mojej winy

Twoją winę widać jak na dłoni. 

13 minut temu, berkowskyy napisał:

Jedynym moim błędem było mylne założenie dot. wprowadzenia limitu znajomych, gdzie byłem przekonany, że zostało to wgrane i od restartu serwera o 5:30 będzie działało. Mój błąd.

Przynajmniej do jednej rzeczy potrafiłeś się przyznać. Brawo!!!

15 minut temu, berkowskyy napisał:

to najwidoczniej Ci się już tutaj nudzi.

No chyba tobie.

  • Ale mrozi 2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
6 minut temu, eryter22 napisał:

Co do czasu 24, to napisał to realcraftowy BOT, a nie ty, wiec zasłanianie się botem nie ma tu znaczenia, gdyż mówimy tylko i wyłącznie o twojej wiadomości i jest to skarga na ciebie a nie na bota. 

 

zauważyłem pewne nieprawidłowości w tym co piszesz, być może spowodowane to jest niepełną umiejętnością czytania ze zrozumieniem. Bowiem napisałem:

23 minuty temu, berkowskyy napisał:

w ogłoszeniach masz, że czas na to był do 24h od zamknięcia zapisów, a jak można zauważyć, zapisy zostały zamknięte o 21:01

 

Screen prosto z kanału "OGŁOSZENIA"

image.png

image.png

 

Ogłoszenia > Informacje, a nawet jeśli uważasz inaczej, to jak to mówią, pierwsze słowo do dziennika, drugie do śmietnika :D Będziesz wiedział na przyszłość, żeby nie czekać na sam koniec, zgaduje, że gdyby zostały zamknięte o 20:05 i nie oceniłbyś wszystkich działek to skarga i tak by się pojawiła xd Wątpię, abyś w ciągu 5 minut ocenił wszystkie działki rzetelnie i precyzyjnie.

 

Może jeszcze dopiszesz do skargi, że nie było ankiety na ogłoszeniach tylko na oddzielnym kanale? Xd

 

8 minut temu, eryter22 napisał:

gdyż mówimy tylko i wyłącznie o twojej wiadomości i jest to skarga na ciebie a nie na bota. 

szkoda, że nie pisałeś tak w ostatniej twojej skardze na mnie, gdzie napisałeś ją tylko i wyłącznie dlatego, że byłem opiekunem forum i nie miałeś kogo wskazać jako winowajcy xd W sumie tak jak teraz, ciekawe skąd wyciągnąłeś, że to ja zamknąłem kanał. Czyżby ponownie oskarżanie bez dowodów?

A z resztą twoje skargi są śmiechu warte.

 

Więcej w tym temacie się wypowiadać nie będę, myślę, że wszystko zostało już wyjaśnione już na samym początku skargi.

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast przeczytania i przyjęcia/odrzucenia m.in. propozycji polecał bym przeczytanie z 5 razy czego propozycja dotyczy, dowiedzieć się czy na pewno coś zostanie wprowadzone w najbliższym czasie, a jak już wiemy i to nie wypali, to poinformować danego gracza, że w najbliższym czasie się to nie pojawi, bo jak eryter- bardzo chciał żebyście to wprowadzili i przeczytanie 5 razy to co się napisało w przyjętej/odrzuconej propozycji. Niestety nie wiem ile razy było takich przypadków, bo nie czytam np. na dc za bardzo odpowiedzi administratora, który odpowiada na propozycje, ale jedna wpadła mi w oko i mógłbym rzec, że propozycja była przeczytana na "odwal się", dobrze chociaż, że po czasie było to poprawione. Co do oceniania działek- bym bardziej powiedział, że to mały szczegół, ale jednak pewnie niejednego gracza takie coś zdziwiło, bo miało być o te kilka minut dłużej. Generalnie skarga na korixa została zaakceptowana, więc tutaj powinna też zostać, w końcu korix popełnił błąd na evencie, a bucha popełnił niejeden błąd. Jestem za

  • Like 2
  • Thinking 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, berkowskyy napisał:

Screen prosto z kanału "OGŁOSZENIA"

Screen prosto z kanału informacje:

skarga.thumb.png.3e638bdede1384b9a3dced63c1fb7ccb.png

Godzinę temu, berkowskyy napisał:

Wątpię, abyś w ciągu 5 minut ocenił wszystkie działki rzetelnie i precyzyjnie.

Parę sekund wystarczy na spojrzenie na ss działki i ew. tepnięcie się na nią. 

Godzinę temu, berkowskyy napisał:

zgaduje, że gdyby zostały zamknięte o 20:05 i nie oceniłbyś wszystkich działek to skarga i tak by się pojawiła xd

Zdążyłbym gdyby były do 20:05, bo parę już oceniłem. 

Godzinę temu, berkowskyy napisał:

Może jeszcze dopiszesz do skargi, że nie było ankiety na ogłoszeniach tylko na oddzielnym kanale? Xd

Obojętnie gdzie była ankieta. 

Godzinę temu, berkowskyy napisał:

szkoda, że nie pisałeś tak w ostatniej twojej skardze na mnie, gdzie napisałeś ją tylko i wyłącznie dlatego, że byłem opiekunem forum i nie miałeś kogo wskazać jako winowajcy xd

Tam też byłeś winnym. 

Godzinę temu, berkowskyy napisał:

W sumie tak jak teraz, ciekawe skąd wyciągnąłeś, że to ja zamknąłem kanał. Czyżby ponownie oskarżanie bez dowodów?

Skoro ty ogłosiłeś konkurs, to logiczne, że ty zamknąłeś kanał. 

Godzinę temu, berkowskyy napisał:

A z resztą twoje skargi są śmiechu warte.

One nie są śmieszne tylko są merytoryczne. 

35 minut temu, dominik585 napisał:

Co do oceniania działek- bym bardziej powiedział, że to mały szczegół, ale jednak pewnie niejednego gracza takie coś zdziwiło, bo miało być o te kilka minut dłużej.

Ja jestem wśród tego grona. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Em, no imo to nie są jakieś giga ważne rzeczy, niezależnie od tego, jak bardzo eryter będziesz uważał, że zachowanie Berkowskiego cię ubodło. Mniej jednak, jeśli zauważyłeś, że w przypadku limitu znajomych nie zostały wprowadzane żadne poprawki, mogłeś na luzie zgłosić się do buchy i zwyczajnie go o tym poinformować. Gdyby okazał się nikczemnym hejterem i olał sprawę, to wtedy takie wpisy z twojej strony miałyby jakikolwiek sens. A co do działek, to już bez przesady, było na to wszystko wystarczająco dużo czasu :c Choć uważam jak DOminik, że skoro skarga na Koriksa została zaakceptowana (XD), to tutaj też powinna. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dupe wsadź se te skarge eryter i skończ się doszukiwać problemu gdzie go nie ma a to to a to tamto no ile można. Wyjdź z domu i tyle. Na nie bo bucha to też człowiek i ma prawo do błędu. 

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niestosowne zachowanie do innych Użytkowników. //aversh

  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zazwyczaj popieram erytera, to teraz wywołał on nonsensowną gównoburzę, która nie powinna mieć miejsca. Niech idzie dotknąć trawy, może będzie mu lepiej

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za OffTopic. //aversh

#free_lepper

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eryter idz se dziewczyny poszukaj na serwerze bo chyba cie jajo swendzi

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za OffTopic. //aversh

  • Superka 2
  • Przytulas 1
  • Haha 2

qRoFuaR.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Wusz napisał:

eryter idz se dziewczyny poszukaj na serwerze bo chyba cie jajo swendzi

Niezłe!

 

 

I prawdziwe...

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za OffTopic. //aversh

  • Haha 1

#free_lepper

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy moze popelnic blad, poniewaz jest tylko czlowiekiem w dodatku nie jest to nic tak wielkiego, aby pisac skargę, nie przepadamy za sobą z buchą ale to nie zmienia faktu, ze jestem za odrzuceniem skargi

Edytowane przez Kijuu

IMG_20230301_172411.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...