Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick (z serwera): dominik585
Propozycja dotyczy (tytuł): kolor kodów
Opis propozycji: Hej, przychodzę do was z propozycją zmiany koloru kodów wyświetlanych na czacie. W 2022 roku pisałem podobną propozycję lecz tamta dotyczyła, żeby przywrócić stare kody, a ta tylko zmiany koloru. Kolor mógłby być taki jak kiedyś (ss na dole) lub jakiś inny, ale zarówno jasny. Aktualny kolor kodów nie przypadł mi jak i wielu graczom do gustu, ponieważ trochę trudniej się go przepisuje, a stary kolor kodów był bardziej widoczny i czytelny. Oczywiście po ss'ach nie można tego stwierdzić, bo na pierwszy rzut oka jest to czytelne, lecz grając nie za bardzo, myślę, że osoby, które grały kiedy były stare kody zrozumieją. Mam nadzieję, że propozycja się podoba i zostanie pozytywnie rozpatrzona.
Dodatkowe SS'y:

stary kolor, który kiedyś był: image.png.e9a76ebf9eb728e1bbe35057157d8727.png

 

nowy kolor, który został wprowadzony: image.png.ffbc4a8ef8d2baaa431256159c21c78a.png

Edytowane przez dominik585
  • Dislike 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod

Pamiętam stare kody, ale jeśli mam być szczerzy mi bardziej podobają się te aktualne i są bardzo czytelne.

  • Like 1
  • Dislike 1

 

721569813_image-182.png.53be1b581b31dc1f30d7b3e48435be46.png

image-13.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 9.03.2024 o 23:24, dominik585 napisał:

Twój nick (z serwera): dominik585
Propozycja dotyczy (tytuł): kolor kodów
Opis propozycji: Hej, przychodzę do was z propozycją zmiany koloru kodów wyświetlanych na czacie. W 2022 roku pisałem podobną propozycję lecz tamta dotyczyła, żeby przywrócić stare kody, a ta tylko zmiany koloru. Kolor mógłby być taki jak kiedyś (ss na dole) lub jakiś inny, ale zarówno jasny. Aktualny kolor kodów nie przypadł mi jak i wielu graczom do gustu, ponieważ trochę trudniej się go przepisuje, a stary kolor kodów był bardziej widoczny i czytelny. Oczywiście po ss'ach nie można tego stwierdzić, bo na pierwszy rzut oka jest to czytelne, lecz grając nie za bardzo, myślę, że osoby, które grały kiedy były stare kody zrozumieją. Mam nadzieję, że propozycja się podoba i zostanie pozytywnie rozpatrzona.
Dodatkowe SS'y:

stary kolor, który kiedyś był: image.png.e9a76ebf9eb728e1bbe35057157d8727.png

 

nowy kolor, który został wprowadzony: image.png.ffbc4a8ef8d2baaa431256159c21c78a.png

Jestem neutralny, nie wiem, no to się nie wypowiem po prostu.

 

Jeśli nie masz nic do powiedzenia, to się nie wypowiadaj.//jipsyy

Edytowane przez jipsyy
  • Like 1

#free_lepper

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Jesteśmy skłonni wprowadzić bardziej jaskrawe kolory do kodów.

  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

propozycja_oczekuje.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...