Skocz do zawartości

Netherite Kilof


BRUCKIVE

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Bruckive222
Miejsce występowania błędu: Kopalnia (tpa na dzialke)
Opis problemu: Witam, dzisiaj niedawno jakoś 18min temu znikł mi kilof (kilof netherite enchanty 5/3/3/1) tepajac się na działkę jakimś magicznym cudem nie miałem kilofu, chciałbym bardzo go odzyskać, ponieważ był on moim "sukcesem na serverze" bardzo sie cieszyłem jak go zrobiłem, możecie sobie sprawdzić w logach że kilof nie został sprzedany, może go posiadać jakiś z graczy, bo możliwe ze go rzuciłem (tepając się) droga administracjo servera Realcraft, czy mógłbym ponownie zostać właścicielem tego kilofa? Kilof miał Ponad 2350wykopanych surowców... Lub czy mógłbym dostać rekompensate zamiast kilofu?
Dodatkowe SS'y: Na zdjęciach są dowody że byłem posiadaczem tego kilfu
image.png?ex=65fabdd6&is=65e848d6&hm=f45 tu jest screen w którym Korkiss pomógł mi robić "sklep" z skrzynki, screen został wysłany o godzinie 11:43 (przed straceniem kilofu) 
oto 2dowody, to wszystkie dowody które posiadam, kilof jak widać na zdjęciach był zenchantowany. Mam nadzieje ze moje zgłoszenie zostanie przyjęte 

Zrzut ekranu (1039).png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kilof znikł sam z siebie powinien zostać oddany, ale sugerujesz, że może mieć go inny gracz, bo mogłeś go też wyrzucić, więc to już twoja głupota, a nie administracji i administracja nie będzie zabierała kilofa osobie, która go znalazła lub tobie rekompensaty za twoją głupotę. Neutral, niech wszystko sprawdzą.

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod

Jeśli wyrzuciłeś go podczas teleportacji to nie jest to żaden błąd. Będziesz wiedział na przyszłość, że tak to działa. Pamiętaj, że gdy tak zrobisz kilof zawsze zostaje tam skąd się teleportowałeś. Oczywiście po czasie znika.

 

721569813_image-182.png.53be1b581b31dc1f30d7b3e48435be46.png

image-13.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Itemy same z siebie nie znikają. Jeśli twierdzisz, że mogłeś go wyrzucić przy teleportacji to najprawdopodobniej podczas wpisania komendy przekładałeś ten kilof gdzieś w EQ. W takim momencie kilof wypada z ekwipunku w miejscu skąd się teleportowałeś. Bądź co bądź jest to Twoje niedopatrzenie.

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

zgloszenie_odrzucone.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...