Skocz do zawartości

Wyścig łódek


_3stek_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: _3stek_
Miejsce występowania błędu: serwer
Opis problemu: niestety kolejny raz chodzi o lód powiązany z entity. Dziś na serwerzae był event wyścig łódek, w którym miałem okazje brać udział, AŻ 3 RAZY z czego 1 (akurat bez cofek) skończyłem na 3 miejscu, kolejne dwa za to na 5 i 4, z czego na mojej 2 grze cofało mnie około 5 razy (głównie na starcie, bo potem miałem mierne szanse żeby dogonić innych). W kolejnej grze, za to miałem problemy na starcie jak i w "chińskiej szopie". Na starcie cofało mnie o łódkę gracza neox45, a w "szopie" o gracza theBocianeQ z którym rywalizowałem o 2 miejsce. Potem bocian pojechał do przodu, a mnie te cofki, cofnęły o około 5/10 kratek, przez co "poleciałem" na bandę, jak wróciłem na tor po cofkach okazało się, że chrapus_ we mnie wjechał, przez co powtórzyła się historia z bocianem. takim sposobem straciłem szansę o zarówno 2 jak i 3 miejsce. Dlatego uważam, że lepiej by było na zrobieniem pięciu "szlaków" na mapie gdzie byłby jeden gracz (nie wiem jak to opisać, ale takie ogrodzenie jak było na turniejach)
Dodatkowe SS'y: nie mam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod

Jest to trochę dziwne, gdyż nie słyszałem aby ktokolwiek zgłaszał problem z wyścigiem łódek. Gdy ten event był organizowany poraz pierwszy również miałem szansę wziąć w nim udział i problemów żadnych nie było, żaden gracz również nie zgłosił aby taki problem miał. Za drugim razem co prawda już nie brałem w nim udziału, ale wiem, że nikomu takie błędy się nie przydarzyły i event przeszedł dość sprawnie i gładko. To co opisujesz to dokładny opis najzwyczajniejszych problemów z internetem i nie wygląda na to aby miało to jakikolwiek związek z serwerem. Miałem okazję korzystać z łódki nie raz na średnim internecie i wiem z doświadczenia, że jest to uciążliwe. Myślę, że nie jest to błąd serwera i przy następnych takich sytuacjach upewnij się czy to nie problem u Ciebie. Piszesz również, że cofało Cię nie tylko gdy miałeś jakiś kontakt z graczem, także co do propozycji o 5 różnych torów nie jest ona rozwiązaniem dla Twoich problemów, a przykładowo mi osobiście bardziej odpowiada jeden tor dla wszystkich. Za odrzuceniem. 

Edytowane przez Koriksss
  • Dislike 1

 

721569813_image-182.png.53be1b581b31dc1f30d7b3e48435be46.png

image-13.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaję mi się, żeby to był problem mojego internetu skoro przy speedrunie był podobny temat. Na pierwszy rzut oka jest to totalnie inny event, ale działa na tej samej bazie - szybko biegniesz (w przypadku wyścigu "płyniesz") po lodzie i bardzo podobnie mnie cofało na tych dwóch eventach, gdzie na tym speedrunie były skargi na ten lód. Przy obu przypadkach mamy interakcję lodu z entity, więc nie wydaję mi się, że był to mój internet, a jak konsultowałem to z jedną osobą (Ksi3ga) miał on podobne lagi. Fakt, że czasem skarżę się na ping na eventach, ale no tu tak nie było.

  • Dislike 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat co do eventów z lodem niejeden gracz się na to skarżył. Myślę, że skoro na głupim warp s cofał bez przerwy, na eventach będzie ten sam problem, plus dochodzą do tego łódki. Co do internetu- nie jest to raczej problem internetu skoro będąc z 10/30 osobami w nocy na serwerze cały serwer miał lagi (na ten moment nie wiem jak dokładnie jest, ale zapewne nic się nie zmieniło). Lagi na serwerze są częściej niż kiedyś, więc uważam, że warto byłoby coś z tym zrobić. Za zaakceptowaniem 

Edytowane przez dominik585
  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce jeszcze dodać co do wypowiedzi koriksa: 

W dniu 28.02.2024 o 23:31, Koriksss napisał:

ale wiem, że nikomu takie błędy się nie przydarzyły

No nie byłbym tego taki pewien, bo akurat w tedy brałem udział w tym evencie i również mnie cofało. (w tedy też z ksi3gą konsultowałem to czy go cofa). Ale stwierdziełem, że może mamy problemy z internetem. 

 

W dniu 28.02.2024 o 23:31, Koriksss napisał:

Piszesz również, że cofało Cię nie tylko gdy miałeś jakiś kontakt z graczem, 

Najprawdopodobniej nie zrozumiałeś tego co napisałem, chodzi prawdopodobnie o zdanie "...cofało mnie około 5 razy" cofało mnie przy integracji z graczem, ewentualnie z tego momentu:  cofnęły o około 5/10 kratek, przez co "poleciałem" na bandę, jak wróciłem na tor po cofkach okazało się, że chrapus_ we mnie wjechał.

 

W dniu 27.02.2024 o 21:22, _3stek_ napisał:

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

zgloszenie_oczekuje.png

  • Superka 2

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...