Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick (z serwera): thorns_
Propozycja dotyczy
(tytuł): poprawa /fly
Opis propozycji: Często uciążliwe jest za każdym wejściem na serwer ponowne wpisywanie komendy /fly mimo ze we wcześniejszej sesji fly był włączony w momencie wylogowania. Moja propozycja polega na tym, że jak w momencie wylogowania się z serwera masz włączonego fly'a, to w następnej sesji fly zostanie i nie będzie potrzeby ponownego wpisywania komendy.
Dodatkowe SS'y: *

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod

Myślę, że zbędne. Jeśli komuś aż tak to życie utrudnia to okej, mogłoby być, ale żeby być aż takim leniuchem i trzech literek nie wpisać... Neutral 

  • Dislike 1

 

721569813_image-182.png.53be1b581b31dc1f30d7b3e48435be46.png

image-13.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wariatka i Koriks normalnie relują zbędne ale można dodać jak to mówią "mi to lotto" może być nie musi. Neutral 

  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2024 o 23:45, Koriksss napisał:

Myślę, że zbędne. Jeśli komuś aż tak to życie utrudnia to okej, mogłoby być, ale żeby być aż takim leniuchem i trzech literek nie wpisać... Neutral 

Chodzi też o to, że trzeba wpisywać ponownie tą komendę jak wróci się ze spawna, warpa albo jak ktoś ma wyłączonego fly na wyspie to jak się wyjdzie z jego wyspy ponownie trzeba wpisywać /fly i czasami to jest poprostu uciążliwe nie że jestem leniwy.

  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Administrator
Admin

Porozmawiamy z Właścicielem na ten temat, jeżeli nie będzie jakiś przeciwwskazań, wprowadzimy taki bajer, w razie braku możliwości propozycja będzie odrzucona.

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

propozycja_oczekuje.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...