Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick (z serwera): mlodybubr
Propozycja dotyczy (tytuł): Dodania nowego bloku cofającego (gąbka aktualnie)
Opis propozycji: Moim zdaniem podczas aktualnych eventów, kiedy jest się na końcówce do wygranej w momencie kiedy wchodzi się na gąbkę i zaczyna wszystko od początku nachodzi tylko chęć uderzenia w biurko i klikniecia ALT + F4, dlatego moja propozycja jest dodanie bloku np magmy, redstone block, lub inne wybrane bloki przez administracje które teleportowałyby na tak zwany "checkpoint" Lub etap danego eventu. Mam nadzieję, że przedstawiłem to jasno i tak jak miałem to w mojej głowie. mlodybubr pozdro
Dodatkowe SS'y: niepotrzebne

  • Superka 3

Formidable
Tu étais formidable, j'étais fort minable
Nous étions formidables

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod

Ciekawa propozycja, na pewno na + dla graczy, jednak te gąbki już są od dłuższego czasu i jest to taka główna część całego eventu, dlatego póki co Neutral, jestem ciekaw wypowiedzi innych. 

 

721569813_image-182.png.53be1b581b31dc1f30d7b3e48435be46.png

image-13.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezuuu.... czm na to wcześniej ktoś nie wpadł, żeby napisać? Mega fajne, wiele razy miałem tak, że jestem na przed ostatnim poziomie, a tam milion gąbek i weź tu przejdź etap, skoro stoisz pomiędzy 4 gąbkami. Proste że na TAK

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś miałem myśli nad taką propozycją, teleportowanie się żeby przechodzić event od początku będąc praktycznie na jego końcu jest bardzo denerwujące i przy tym ręce opadają. Mam nadzieję, że takie coś zostanie wprowadzone, chyba, że administracja uzna to jako jedna z podstawowych trudności w evencie, to niech tak zostanie.  Neutral

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Pomysł fajny, na pewno zostanie przedstawiony Właścicielowi, a my wspólnie z Zarządem przegadamy taką możliwość ;)

Póki co propozycja zostaje wstępnie akceptowana, natomiast o jej możliwym wdrożeniu możemy myśleć na nowej edycji (chyba, że coś się zmieni, to wtedy reakcją będzie akceptacja propozycji).

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

propozycja_oczekuje.png

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...