Skocz do zawartości

Pytania do OX


AmerykaPln

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: mistrz_storm
Miejsce występowania błędu: serwer - event ox
Opis problemu: Witam, część pytań na evencie ox była niedokładna lub odpowiedzi były błędne np.:

 

pytanie: Czy blok netherracku można spalić? - Nie wiadomo czy chodzi o item wrzucony do lawy czy o blok postawiony na ziemi, ale większość osób spadła, bo w tym przypadku chodziło o item i odpowiedź brzmiała Tak. Myślę, że pytanie zostało źle sformułowane

 

pytanie: Czy na chunku może się wygenerować maksymalnie 5 debrisu? - Poprawna odpowiedź to nie, bo może się wygenerować 11 jak w chunku obok wygeneruje się złoże i będzie nachodziło na ten chunk, ale odpowiedź na evencie to "Tak".

 

Takie pytania wprowadzają graczy w błąd, więc proszę o zweryfikowanie czy odpowiedzi na pytania jakie macie są poprawne.
Dodatkowe SS'y: ...

  • Przytulas 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Pytanie o ancient debris wyglądało następująco:
Czy maksymalna liczba wygenerowanych pradawnych zgliszcz przypadająca na chunk to 5?

 

There is an average of 1.65 ancient debris blocks per chunk, with a normal maximum of 5. However, it is technically possible for up to 11 ancient debris to be found in a single chunk; adjacent chunks can generate blobs on the border with up to 2 blocks spawning in an adjacent chunk.

Chodzi tutaj o domyślne generowanie zgliszcz przypadających na jeden chunk, to że możliwych do znalezienia jest 11 przez nachodzenie wygenerowanych złóż z innego chunka nie brałem pod uwagę, może błędnie.

Co do drugiego pytania o blok netherracku faktycznie mogło zostać źle zrozumiane przez graczy.

Oba pytania znikną z puli OX, żeby nie stwarzały niejasności w przyszłości.

  • Superka 2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadłam na pytaniu o limit zablokowanych osób na działkach :c To moja naj dziedzina i jestem w niej mistrzem (kto wie, o co chodzi, ten wie), więc w sumie to kolejne niedopatrzenie w evencie, który poza tym i tak był superaśny. Nie myli się ten, co nic nie robi, ale też zmieńcie przy nim odpowiedź ok ok? 🥰

  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Odpowiedź o osobach zablokowanych na działce również została poprawiona, chciałem zrobić rundę dodatkową za ten błąd ale zabrakło czasu przez dużą ilość graczy na evencie.

  • Superka 2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

zamknij_tutaj.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...