Skocz do zawartości

Naprawienie rolnika


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick (z serwera): how1ie
Propozycja dotyczy (tytuł): Zarabianie/wbijanie exp'a na pracy Rolnik/Hodowca
Opis propozycji: Dodanie zarabiania i wbijania exp'a poprzez sadzenie plonów. Nie wiem czy działa to np. z ziemniakami, ale gdy na rolniku zasadzam kakao lub dynie, to nic za to nie dostaje(a chyba na tym powinna polegać praca rolnika), a gdy na budowniczym zasadzam kakao, to dostaje exp'a i kasę za postawienie bloku. Nie zależy mi na jakimś wielkim zarobku z tego, jednak byłoby super jakby można było dodatkowo nadrabiać czymś, co do pracy rolnika powinno należeć :)
Dodatkowe SS'y: -

Edytowane przez howlie
  • Superka 1
  • Like 1
  • Dislike 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedyś zgłaszałem to, ale w kategorii "błędy" i okazało się, że to jest specjalnie. Skoro nabija się to w pracy budowniczy to nie widzę problemu, żeby nie nabijało się w pracy rolnika. Na TAK, a i odnośnie tytułu to bym zmienił na "naprawienie", a nie na "urozmajcenie"

  • Dislike 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Sadzenie plonów również powinno zaliczać się do wspomnianej pracy i nie do końca rozumiem, jakie są przeciwskazania, skoro jeszcze tego nie zmieniono. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Mod

Nie rozumiem dlaczego temat nazwa się "naprawienie rolnika" ponieważ tak było zawsze, ale fakt, za sadzenie exp również mógłby się naliczać. Za zakceptowaniem 

  • Superka 1

 

721569813_image-182.png.53be1b581b31dc1f30d7b3e48435be46.png

image-13.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zastanowimy się nad możliwością otrzymywania punktów pracy i pieniędzy za sadzenie plonów. Co do pracy Budowniczego, według mojej opinii nie powinien on się zaliczać do tej pracy, natomiast według reguły i tego, co w opisie pracy jest napisane, wszystko jest na swoim miejscu.

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

propozycja_oczekuje.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...