Skocz do zawartości

Nowa kategoria w /top oraz propozycja dotycząca pvp


henandtai

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick (z serwera): ... henandtai
Propozycja dotyczy (tytuł): Nowa kategoria w /top oraz propozycja dotycząca pvp 
Opis propozycji: ... 1. O co chodzi mi z nową kategorią propozycji? Mianowicie wielu graczy walczy o topke w różnych dziedzinach takich jak topdziałki, toppvp etc. wychodzę z założenia, że zdobycie "najlepszy gracz edycji/serwera" nie powinno się opierać tylko na samych superlatywach, dodajmy również utrudnienie takie jak /topupomnienia, Jak dobrze wiemy na serwerze jest autocenzura także blokuje możliwość napisania niecenzuralnych słów na chacie do tego dochodzą modchaty którzy dobrze wykonują swoją prace w tym zakresie, także dajmy najgorszym graczom też być najlepszym.

2. Propozycja dotycząca pvp jaką zmianę chcę wam przedstawić? Nudzi się tobie pvp z dwoma stackami koxów i refilli oraz milionem pereł do ucieczki? Tak właśnie ta propozycja jest w sam raz dla ciebie, mianowicie jaki sens ma pvp i walczenie o topke z milionem itemów do regeneracji zdrowia oraz milionem pereł do uciekania żeby nie stracić itemków? Oczywiście moim skromnym zdaniem to nie ma sensu player vs player "pvp" polega na rywalizacji lecz chciałbym tą rywalizacje trochę utrudnić, mianowicie chodzi mi o to by zmniejszyć posiadaną liczbę przedmiotów do regeneracji takich jak koxy, refile oraz ender (nie liczę potek) pereł np. 3 do 12 do 6, oczywiście te liczby to tylko przykład, oraz dodanie takiej komendy jak /schowek żeby przetrzymywać w nim pozostała liczbę np. koxów i gdy gracz nie będzie w czasie pojedynku mógł za pomocą jednej komędy dobrać do ekwipunki pozostałą liczbę potrzebnych mu przedmiotów np. z 1 koxa w eq dobrać 2 koxy ze schowka do maksymalnej możliwej liczby tych przedmiotów trzymanej w eq czyli np. 3. 
Dodatkowe SS'y: ...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek!

 

1 podpunkt propozycji bez sensu, jakby z topkami wiążę się jakaś popularność, więc jeśli chcesz być popularny z utrudniania pracy administracji to masz chb zły cel bycia na serwerze. Nie rozumiem również co by miało to dawać na koniec edycji, bana na kolejną edycje? No chyba mija to się z celem

Więc jak dla mnie ta część jest totalnie do ODRZUCENIA 

 

2 podpunkt jest o wiele lepszy, ale z topkami ma to niewiele. Są to tematy na dwie różne strony. Polecam Ci przekopiować podpunkt 2 i dać do nowej propozycji, a tu usunąć. Sam ten podpunkt jest okej, chociaż zastanawiam się jak by to miało wyglądać, jakbym spotkał kogoś losowo na warp s i miałbym o te 4 refy więcej niż jest wymóg. Takie ograniczenia miałyby sens na wojny klanowe, ale na takie zwykłe pvp nie ma sensu. Więc do tej propozycji jestem nastawiony  NEUTRALNIE

  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

1) Na pewno nie. Nie będziemy zachęcać graczy do używania wulgaryzmów

2) Zastanowimy się nad tym, jednak trzeba mieć na względzie, że RC to nie serwer stricte PvP

  • Like 2

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
M7kRaFt.gif

Propozycja została wstępnie zaakceptowana!

Propozycja została skierowana bezpośrednio do serwerowego Technika celem weryfikacji możliwości jej implementacji.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...