Skocz do zawartości

Moja dzialka


paprot

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: paprot
Miejsce występowania błędu: dzialka paprot
Opis problemu: Bo ja już niemam pretensji do tego że aversh zbanowal/a mnie na serwerze realcraft.pl lecz chodzi mi o to że moja dzialka została usunięta tylko o nią mi chodzi . zorumiem że mogliście mnie uznać za jakiegoś oszysta, i domyślam się że wynika z tego że niepotrafie wytłumaczyć niektórych żeczy , i niezrozumialem o co chodzi z tymi niedozwolonymi modami lub brakiem współpracy . Chodzi mi tylko o to że chce się zpytać o to czy jak mój ban minie i wejde na serwer , to czy moja dzialka będzie cala? bardzo byłbym wdzięczny jeżeli ktoś z adminów lub właścicieli serwera bi mi na to odpowiedzieli. pozdrawiam wszystkich
 

  • Dislike 1
  • Thinking 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod
23 godziny temu, paprot napisał:

 i niezrozumialem o co chodzi z tymi niedozwolonymi modami lub brakiem współpracy 
 

Zapewne zostałeś sprawdzony i po prostu nie wykonywałeś poleceń administracji. Nic ciężkiego do zrozumienia. Jeśli dostałeś bana za brak współpracy to z działka została Ci usunięta, gdybyś wykonywał polecenia administracji lub przynajmniej przyznał się do jakiejś niedozwolonej modyfikacji działkę dalej byś miał. W dodatku nie czaje czemu opisujesz to jako błąd. Tak działa serwer, a jeśli chciałeś się dowiedzieć czy Twoja działka będzie stała tam gdzie stała, to mogłeś stworzyć ticket na serwerowym discordzie, a nie tworzyć wątek tutaj, dodatkowo w złym dziale.

Edytowane przez Koriks_

 

721569813_image-182.png.53be1b581b31dc1f30d7b3e48435be46.png

image-13.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2023 o 18:08, Koriks_ napisał:

Zapewne zostałeś sprawdzony i po prostu nie wykonywałeś poleceń administracji. Nic ciężkiego do zrozumienia. Jeśli dostałeś bana za brak współpracy to z działka została Ci usunięta, gdybyś wykonywał polecenia administracji lub przynajmniej przyznał się do jakiejś niedozwolonej modyfikacji działkę dalej byś miał. W dodatku nie czaje czemu opisujesz to jako błąd. Tak działa serwer, a jeśli chciałeś się dowiedzieć czy Twoja działka będzie stała tam gdzie stała, to mogłeś stworzyć ticket na serwerowym discordzie, a nie tworzyć wątek tutaj, dodatkowo w złym dziale.

poprostu ja sie nieznam i nierozumiem o co chodzi nawet niewiem co to ticket i trzeba mi bylo wytłumaczyć o co chodzi z tymy modami ja poprostu nierozumiem o co chodzi . bo niemam żadnych moów

  • Sad 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Niestety działka nie zostanie przywrócona. Byłeś sprawdzany jak każdy inny gracz i powinieneś stosować się do poleceń administratora. Wiemy, że nie każdy gracz rozumie działanie tej procedury, jednak skoro byłeś sprawdzany to twoje zachowanie na serwerze było brane pod wątpliwość. 

 

Dodatkowo po otrzymaniu blokady tworzyłeś najprawdopodobniej multikonta, ponieważ widzę aktywną blokadę za "omijanie systemu blokad". Nie możesz tworzyć kont po otrzymanym banie, jest to niesprawiedliwe i karalne.

 

Wyczyszczenie działki to kara za posiadanie cheatów lub też w Twoim przypadku za brak współpracy lub logout. Może Ci jedynie pozostać porozmawianie z avershem w sprawie działki, natomiast od strony "prawnej" działka nie zostanie przywrócona.

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zgłoszenie zostało odrzucone!

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...