Skocz do zawartości

Zepsuta Wymiana


kubusmaxi3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: kubusmaxi
Miejsce występowania błędu: Minecraft, moja dzialka
Opis problemu: Otóż kilka dni temu chciałem sprzedać użytkownikowi elo320staryxD kilof 5/3/3, zrobiliśmy to przez wymiane żeby było bezpieczniej. Zauważyłem że nie dało mi kasy na konto więc zapytałem się go czy wzieło mu kase z konta, i on powiedzial że tak, oczywiscie zweryfikowałem to poniewaz jesteśmy przyjaciólmi i wysłal mi screena swojego stanu konta. Dzisiaj około godziny 21:45 (24:10:2023) napisał na chacie użytkownik o nazwie Key24h czy ktoś sprzeda autofarme, ja takową posiadałem więc się do niego przetepałem i zrobiliśmy wymiane. Wszystko poszło jak zwykle ale zauważylem że znowu nie dalo mi kasy na konto, tak wiec zapytałem się go czy mu wzielo kase z konta a on napisal że tak. Oczywiście warto dodać że z pierwszym problem pisałem na /help i admin powiedział ze jeżeli to prawda to zwrócą mi pieniądze na konto, ale do dzisiaj sprawa sie nie wyjasnila. Licze na jak najszybsze zadziałanie w tej sprawie i zwrócenie mi pieniedzy na konto. Dziękuje Pozdrawiam
Dodatkowe SS'y: ...

  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod

Dziękujemy za zgłoszenie, mamy dowody, że faktycznie nie otrzymałeś pieniędzy za te wymiany, zostanie to przekazane odpowiednio wyższej randze i otrzymasz swoje pieniądze.

  • Superka 1

931365354_Zrzutekranu(714).png.0670b870038949f1a64b527ff0a1e9bf.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Pieniądze zostaną Ci zwrócone. Zgłoszenie odrzucam ze względu na to, że wymianę powinno się zaakceptować po ok. 4 sekundach (zabieg celowy) aby transakcja w pełni się powiodła.

  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Zgłoszenie zostało odrzucone!

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...