Skocz do zawartości

Nowa funkcja w /ustawienia


NoIPanKamil

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick (z serwera): NoIPanKamil
Propozycja dotyczy (tytuł): Nowa funkcja w /ustawienia
Opis propozycji: Dodanie ustawienia które powoduje że otwieramy skrzynie jak cobblexy czyli bez animacji losowania. Ja rozumiem że patrzenie na to co wyleci to jest dreszczyk emocji ale niektórzy już wolą na to nie patrzeć albo jak ja otwierają setki tych skrzyń (zwłaszcza z memem) i jest to bardzo czasochłonne jak i nużące...
Dodatkowe SS'y: zbędne

  • Superka 1
  • Like 4
  • Dislike 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaoszczędziło by to czas, naprawdę czasem denerwuje mnie ta animacja, i mega mega stresuje, a dla osób co otwierają 60 skrzynek mitycznych (na przykład autor tej propozycji xD) to oszczędziło by to niepotrzebny rage po tym jak wydropiło się 3 dirta, a obok był super kilof i stack bloków netheritowych. Dodajcie to!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, aczkolwiek uważam, że przy wprowadzeniu tego powinna jednocześnie być ograniczona ilość komunikatów wyświetlanych na czacie, aby zapobiec spamowi na czacie, gdy ktoś otwiera wiele skrzynek na raz, jak np. kiedyś zrobił to Casp podczas eventu 😂

  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod

Jak najbardziej na tak, faktycznie te skrzynki z memami są problematyczne w otwieraniu i jest to po prostu nudne, taka opcja bardzo by się przydała. Za zakceptowaniem propozycji 

 

721569813_image-182.png.53be1b581b31dc1f30d7b3e48435be46.png

image-13.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • HeadAdmin
HeadAdmin

Nad skrzynką z memami byłbym skłonny się zastanowić. Legendarne i Mityczne nie są aż tak często (chyba że jakiś koneser jak autor posta otworzy ich 50) otwierane więc ta animacja nie do końca jest tak uciążliwa.

  • Like 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
M7kRaFt.gif

Propozycja została wstępnie zaakceptowana!

Propozycja została skierowana bezpośrednio do serwerowego Technika celem weryfikacji możliwości jej implementacji.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...