Skocz do zawartości

Dodanie ciekawej funkcji do przedmiotu: Złoty miecz Grabież IV


NoIPanKamil

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick (z serwera): ... NoIPanKamil
Propozycja dotyczy (tytuł): Zwiększenia sensu i cen przedmiotu Złoty miecz Grabież IV 
Opis propozycji: Z racji iż grabież 4 jest totalnie bezużyteczna i kosztuje 1$ wpadłem na pomysł aby np poprzez konkretną ilość** mieczy Grabieży 4 ( dla przykładu nwm z 16 ) można byłoby przekształcić ten miecz w grabież 5.

Myślę że taka propozycja może sprawić że ten miecz będzie coś wart o ile da sie coś takiego wykonać
Dodatkowe SS'y: Nie są potrzebne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja nawet dobra. Jak już coś to proponuję żeby za 4-8 mieczy grab 4 zrobić taki upgrade. Bo jednak nie sądzę, że komuś będzie się chciało wbijać te 16 mieczy. To tyle z mojej strony.

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mod

Myślę, że taka upgradearka mogłaby być spoko opcją i na pewno dzięki temu grabież 4 w końcu znalazłby swoje zastosowanie, bo faktycznie wart jest grosze. Za zakceptowaniem propozycji 

 

721569813_image-182.png.53be1b581b31dc1f30d7b3e48435be46.png

image-13.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • HeadAdmin
HeadAdmin

Pomyślimy nad tą propozycją, wstępnie nam się ona podoba. Jednak musimy przemyśleć, czy nie wpłynie to znacząco na dostępność mieczy Grabież 5 i jej cene.

  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
M7kRaFt.gif

Propozycja została wstępnie zaakceptowana!

Propozycja została skierowana bezpośrednio do serwerowego Technika celem weryfikacji możliwości jej implementacji.

  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...