Skocz do zawartości

Craftowanie wielu jajek z /receptury na raz


BenDover

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick (z serwera): ...BenDover
Propozycja dotyczy (tytuł): ... Możliwość craftowania na raz wybranej ilości jajek przechowujących
Opis propozycji: ... Moją pierwszą propozycją jest dodanie komendy lub możliwości scraftowania większej ilości jajek niż jednego. Aktualnie wędki nie stackują się* co sprawia, że żmudnie trzeba przekładać po jednej wędce do stołu craftingowego i tworzyć po jednym jajku przechowującym. Propozycja głównie ma za zadanie ułatwić handlarzom jajek czy też osobom, które zajmują się farmami/nabijaniem poziomów w rolniku/łowcy/questów itp życie.

 

 

*Ze względu na to, że wędki się w MC nie stackują.

Nie byłem pewien, czy jest to duży problem techniczny i czy byłoby to wykonalne więc wolałem zaproponować coś pewniejszego, może nawet łatwiejszego do zaimplementowania. Stąd propozycja padła na stronę dodania komendy lub specjalnego okienka w /receptury, które po kliknięciu zapyta ile jajek gracz życzy sobie stworzyć za jednym zamachem.
Dodatkowe SS'y: ... Niestety nie umiem w painta więc ssów brak. Myślę, że każdy może sobie bez problemu coś takiego wyobrazić.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • HeadAdmin
HeadAdmin
M7kRaFt.gif

Propozycja została wstępnie zaakceptowana!

Propozycja została skierowana bezpośrednio do serwerowego Technika celem weryfikacji możliwości jej implementacji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...