Skocz do zawartości

Komenda /CoinFlip


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick (z serwera): jam_to_error
Propozycja dotyczy (tytuł): Komenda /CoinFlip
Opis propozycji: Dzień dobry jak już wiemy na serwerze Minecraft jest Lotto a ja bym chciał zaproponować dodanie tak zwanego CoinFlipa polegającego na tym że jeden gracz  piszę komendę

/coinflip  (ilość obstawionych $) np. 1000 a pieniądze od razu są przelewane na coinflipa a drugi gracz wpisuje /coinflip i wyświetla się graczowi okno w którym jest sztabka złota nazwana nickiem gracza tworzącego i wartością coinflipa. Po tym jak gracz naciśnie tą sztabkę złota to losuje się wygrany gracz. każdy ma 50% szans na wygraną a za wygraną odzyskuje się swoje pieniądze i pieniądze przeciwnika można też zrobić że jak 2 albo 1 gracz ma rangę vip to ma 53%  na wygraną a svip 55% na wygraną. 
Dodatkowe SS'y: Brak

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć ciekawa propozycja, myślę, że nie ma w tym wielkiej użyteczności, aczkolwiek gracze będą mogli używać tego po prostu dla zabawy.

 

To, co zasugerowałeś odnośnie wyższych szans dla VIP/SVIP, jest nie do przyjęcia - uczyniłoby to serwer częściowo Pay2Win, a tego nie chcemy.

 

Do przyjęcia

  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa propozycja, lecz jestem za odrzuceniem. Wydaje mi się, że jak na serwer freebuild wystarczy już gier hazardowych. Coin flip to jest coś na zasadzie kasyna i zalicza się do hazardu. Jako iż prowadzenie kasyna na serwerze zostało zablokowane to nie widzę potrzeby aby dodawać jakieś nowe gry hazardowe. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, oloo_ napisał:

Ciekawa propozycja, lecz jestem za odrzuceniem. Wydaje mi się, że jak na serwer freebuild wystarczy już gier hazardowych. Coin flip to jest coś na zasadzie kasyna i zalicza się do hazardu. Jako iż prowadzenie kasyna na serwerze zostało zablokowane to nie widzę potrzeby aby dodawać jakieś nowe gry hazardowe. 

Prowadzenie kasyna przez graczy na serwerze jest zabronione głównie ze względu na wątpliwości o uczciwość tych kasyn. Gry hazardowe (np. jak lotto) istniejące skryptowo na serwerze są zawsze uczciwe dla wszystkich graczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Sama propozycja musiałaby być owarowana wieloma warunkami, miedzy innymi limitem pieniędzy, który można przeznaczyć na nią. Nie wiem czy takie rozwiązanie satysfakcjonowałoby kogokolwiek, ale zobaczymy co da się zrobić. Od razu zastrzegam, że szanse na wprowadzenie są małe, gdyż nie chcemy, żeby elementy randomowości wpływały na stan konta graczy. 

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
M7kRaFt.gif

Propozycja została wstępnie zaakceptowana!

Propozycja została skierowana bezpośrednio do serwerowego Technika celem weryfikacji możliwości jej implementacji.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...