Skocz do zawartości

Grawitacja piasku i żwiru na działce


Czystek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick (z serwera): czystekbedoesa
Propozycja dotyczy (tytuł): Grawitacja piasku i żwiru na działce
Opis propozycji: Witam, jak wszyscy wiemy piasek i żwir jako iż mają grawitacje rozwalają się na działce jeśli nie ma pod nimi żadnego bloku. Dlatego wnoszę o to, żeby te bloki "straciły" grawitacje i nie rozwalały się jak nie będzie pod nimi bloku, czyli tak jakby stały się normalnym blokiem.
Dodatkowe SS'y: zbędne

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Dla mnie bezsensowne jest zmieniać coś, co jest unikatowe tylko dla danych bloków i co je wyróżnia. Może lepiej dodać na to jakiś niestandardowy item albo po prostu dodać taką możliwość

w menu swojej działki (czyli np. tak: Grawitacja piasku i żwiru: Tak/Nie). Byłoby to dobre dla osób które lubią taką grawitację.

  • Dislike 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, adam535 napisał:

Dla mnie bezsensowne jest zmieniać coś, co jest unikatowe tylko dla danych bloków i co je wyróżnia.

Nie wiem czy wiesz o tym, że coś co według Ciebie jest "unikatowe" często wkurza jak budujesz coś przy pomocy piasku (tak jak ja teraz) 

 

11 minut temu, adam535 napisał:

albo po prostu dodać taką możliwość

w menu swojej działki (czyli np. tak: Grawitacja piasku i żwiru: Tak/Nie). Byłoby to dobre dla osób które lubią taką grawitację.

no to też dobre, też nad tym myślałem, ale nie napisałem tego

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm w sumie to na tak. Faktycznie jest to uciążliwe przy budowaniu 😕

  • Like 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak aczkolwiek po co się ograniczać do dwóch bloków, dodalbym jeszcze do tego piasku i żwiru cement i inne podobne bloki jeśli takie istnieją 

IMG_20230301_172411.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę osobiście jakby można było to na komendę dodać, że jak ktoś potrzebuje to sobie wyłącza. Nie wiem co prawda czy moja idea nie byłaby zbyt obciąząjąca dla serwera ale to już pozostawię do rozpatrzenia.

Na tak.

  • Like 1

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Fakt jest to uciążliwe ale pamietajmy też, że położenie linki pod blokiem uniemożliwia jego spadanie, a sama linka nie jest jakoś bardzo widoczna i nie wadzi w polu wzroku. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Podejrzewam, że nie ma możliwości włączenia/wyłączenia tego na pojedynczej działce, a na całym serwerze wyłączać tego nie chcemy. Jednak zweryfikuje te info i dam znać co i jak. 

  • Superka 3

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
M7kRaFt.gif

Propozycja została wstępnie zaakceptowana!

Propozycja została skierowana bezpośrednio do serwerowego Technika celem weryfikacji możliwości jej implementacji.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...