Skocz do zawartości

muzyka wszelkiego rodzaju


Lepper_

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu zajmuję się muzyką. Robię to czysto z pasji. Tworzę muzykę głównie przy pomocy groovepada. Do tej chwili robiłem to czysto dla siebie, lecz stwierdziłem, że czas najwyższy podzielić się swoją pasją w tym poście. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś próbkę mojej twórczości, napisz mi w wiadomości prywatnej. Postaram się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.

#free_lepper

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem wielobarwnym człowiekiem i nawet amatorska twórczość muzyczna nie jest mi obca. dlatego z pełną świadomością mogę powiedzieć, że groovepad to mobilny, polegający na ciągłym loopie i tych samych dźwiękach - ściek. o wiele bardziej polecam Ci FL Studio, jeśli nie stać Cię na wersję pc-tową (co w pełni rozumiem z uwagi na cenę wersji chociażby podstawowej, która już wykręca kwotę 350zl nie mówiąc nic o wersji APB, która jak dobrze pamiętam wykręcała cenę do jakoś mniej więcej 2,3k Polskich cebulionów) to polecam Ci chociażby nawet wersję mobilną, która kosztuje zaledwie 8 dyszek, a już deklasuje na każdej linii ten mało kreatywny, słaby i zapchany lipnymi loop-samplami wysryw jakim jest groovepad. pozdrawiam serdecznie 👽

XDD-ezgif.com-video-to-gif-converter.gif.600f5abd19ba99ddf881b023b88ce28c.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ZielonyJohnny napisał:

jestem wielobarwnym człowiekiem i nawet amatorska twórczość muzyczna nie jest mi obca. dlatego z pełną świadomością mogę powiedzieć, że groovepad to mobilny, polegający na ciągłym loopie i tych samych dźwiękach - ściek. o wiele bardziej polecam Ci FL Studio, jeśli nie stać Cię na wersję pc-tową (co w pełni rozumiem z uwagi na cenę wersji chociażby podstawowej, która już wykręca kwotę 350zl nie mówiąc nic o wersji APB, która jak dobrze pamiętam wykręcała cenę do jakoś mniej więcej 2,3k Polskich cebulionów) to polecam Ci chociażby nawet wersję mobilną, która kosztuje zaledwie 8 dyszek, a już deklasuje na każdej linii ten mało kreatywny, słaby i zapchany lipnymi loop-samplami wysryw jakim jest groovepad. pozdrawiam serdecznie 👽

Muszę się zgodzić, jednakże po dłuższych praktykach można utworzyć coś z tego "wysrywu". Kiedy 2 lata temu uczyłem się w groovepada, te słowa byłyby racją. Pakiety były felerne, z "Modern Hip-hop'a", którego się nie da usunąć nic się nie dało zrobić. Obecnie pakiety są dużo lepsze, i można powiedzieć, bardziej aktualne pod kątem popularnej muzyki. Bardzo bym chciał posiadać płatne aplikacje, lecz nie jestem przekonany do paypali i e-banków. Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

  • Like 1

#free_lepper

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Opiekun Forum
Opiekun

Temat został zamknięty przez Administrację!

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...