Skocz do zawartości

Znikanie itemów podczas sprzedaży


FLAYMANEFLAME

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: FLAYMANEFLAME
Miejsce występowania błędu: /sklep, sprzedawanie itemów, minecraft
Opis problemu: Witam, na początku myślałem że coś się zbugowało, ale trzy razy wydarzył mi się taki incydent że podczas masowej sprzedaży surowców (zelazo, wegiel, zloto, diament, cegly, emeraldy) za którymś razem, np. juz po sprzedazy 3 itemków sprzedaje czwarty i on znika, a kasy nie daje, na chacie tez nic nie pisze. Proszę o naprawę gdyż teraz zdarza się to często.
Dodatkowe SS'y: ...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem, że np. gdy się spami /sprzedajostatni sprzedając 15k plonów z autofarm, to napis o sprzedaży na czacie pojawia się co około 2 sekundy, a itemy znikają. Wydawało mi się jednak, że kasę się z tego dostaje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
21 godzin temu, FLAYMANEFLAME napisał:

za którymś razem, np. juz po sprzedazy 3 itemków sprzedaje czwarty i on znika, a kasy nie daje, na chacie tez nic nie pisze.

Jesteś pewny, że kasy nie daje? Przy masowej sprzedaży itemka komunikaty nie zawsze się pojawiają, lecz pieniądze zawsze powinny trafić.

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, berkowskyy napisał:

Jesteś pewny, że kasy nie daje? Przy masowej sprzedaży itemka komunikaty nie zawsze się pojawiają, lecz pieniądze zawsze powinny trafić.

tego nie wiem, wiem ze znikaly i w sumie nie zauwazalem zmiany kasy, jak mi sie takie cos przydarzy jeszcze raz to sprawdze

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej 

Sprawdziłem, podczas sprzedawania wiadomość wysyłana jest co ok 2,3 sekundy a pieniądze za każdym razem są dawane na konto.

  • Superka 3

image.png.273d0a273566627390ffca6d81b0a73a.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zgodnie z tym, co krzychu napisał oraz samym faktem, że od tamtej pory nie zgłosiłeś żadnej nieprawidłowości uznaję, że błąd nie występuje. W związku z tym zgłoszenie zamykam

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zgłoszenie zostało odrzucone!

Działanie systemu sklepu działa poprawnie

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...