Skocz do zawartości

Dodanie Autografów


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick (z serwera): MisterQQ_YT0033
Propozycja dotyczy (tytuł): Dodanie nowej opcji autografów
Opis propozycji: Witam. Mam Do zaproponowania Dodanie formy Autografów od graczy do graczy. Przykładowy format zrobienia zamieszczam w ss'ach. Same autografy były by 4fun a gracze mogli by je zbierać kolekcjonersko lub do sprzedawania. Oczywiście można to też dodać do ugodności kupowania rangi vip lub svip by zwykła ranga gracz nie mogła je tworzyć lub tworzyć ale z opłatą serwerowej waluty na przykład za stworzenie autografu zwykły gracz płacił by 1000$ , ale wszystko jest do uzgodnienia i to zależy od administracji jak by to wyglądało. Sama propozycja komendy wyglądała by następująco  /autograf lub /podpis

(same scrinny są amatorsko zrobione i są propozycją i może to wyglądać inaczej) 
Dodatkowe SS'y

ssses.png

edsre.png

  • Superka 2
  • Like 1
  • Dislike 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna funkcja jak dla mnie ale.. jak ktoś "podpisuje" książkę zapisaną to jest napisany autor więc to od biedy może służyć jako autograf. Lecz nie zmienia to mojego zdania uważam, że było by to super urozmaicenie szczególnie dla kolekcjonerów . 

  • Superka 2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, glupek25 napisał:

Uważam to za zbędne. Można w kowadle nazwać przedmiot i podpisać go swoim nickiem.

ale wtedy nie da się zweryfikować "autentyczności" podpisu szczególnie gdy to podpis jakiegoś moda czy cokolwiek

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod

Uważam, że jest to niepotrzebne, możliwość stworzenia własnego podpisu mamy za pomocą kowadła, a jeśli chcemy aby podpis się wyróżniał i był unikatowy możemy taki zrobić posiadając bogacza poziomu 4. Przez taką opcję te podpisy/przedmioty z unikatową nazwą straciłyby na wartości. Do odrzucenia. 

  • Superka 3

 

721569813_image-182.png.53be1b581b31dc1f30d7b3e48435be46.png

image-13.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to nie potrzebne, ponieważ takie autografy jak są teraz jest bardzo fajne i ma to swój klimat, a takie coś zniszczyło by ten klimat. Jestem na NIE

  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za odrzuceniem tej propozycji ponieważ dodanie takiej możliwości skutkowało by tym że gracze robili by feake klucze itp, po za tym jest już możliwość zrobienia kolorowej nazwy itemu umożliwia to bogacz więc myślę że nie jest potrzebne dodanie autografów.

Edytowane przez kkrzychu
Literówka
  • Superka 1

image.png.273d0a273566627390ffca6d81b0a73a.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za odrzuceniem. Totalnie niepotrzebna funkcja, przedmioty przecież można nazywać w kowadłach. I raczej nikt by tego nie kolekcjonował, bo każdy może podpisać sobie itemek tak, jak ma na to ochotę. 

  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, to jest to zbędne, bo już widziałbym te podrobione podpisy innych graczy, więc myślę, że lepiej niech pozostanie ta opcja z bogaczem. Na nie.

 

giphy (5).gif

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem na tak.

Jeżeli autografy nie łamały by regulaminu to jestem za. 

Prawdą jest, że można sobie nazwać przedmiot w kowadle a mając bogacza poziomu 4 można zrobić taki przedmiot kolorowym. Decyzja należy do Zarządu.

Ale sam pomysł wstępnie na tak.

9d2836719b19632387349875a51429ae.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, ponieważ na tą chwilę nie ma na serwerze możliwości stworzenia niepodrabialnego podpisu na przedmiocie. Nazwać przedmiot w kowadle może każdy, również kolorowe podpisy od bogacza poziomu 4 nie rozwiązują problemu, ponieważ tak samo każdy bogacz poziomu 4 może zrobić dowolny podpis.

  • Dislike 2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Być może wprowadzimy coś takiego jak podpis czy też autograf, na pewno nie będzie to jednak opcja stworzenia superkolorowego. czyli opcje taką, jak ma bogacz 4, a raczej możliwie najprostszy unikatowy podpis typu image.png

  • Superka 2

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
M7kRaFt.gif

Propozycja została wstępnie zaakceptowana!

Propozycja została skierowana bezpośrednio do serwerowego Technika celem weryfikacji możliwości jej implementacji.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...