Skocz do zawartości

Otwarta skrzynia po usunięciu kogoś z działki


WladcaStopy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: WladcaStopy
Miejsce występowania błędu: Działki
Opis problemu: Jeżeli dodamy kogoś do działki i ta osoba otworzy skrzynię i np. zacznie kraść, a my to zauważymy i usuniemy tego kogoś z osób dodanych do działki wciąż będzie mógł zabierać itemy ze skrzynki jeżeli jej nie zamknął, oczywiście możemy tego kogoś zablokować na działce (i chyba wtedy powinno wywalić go ze skrzyni, nie testowałem, ale teleportuje go poza działkę więc pewnie tak jest), ale mimo wszystko to nie powinno tak działać i bardziej naturalnym byłoby, że po usunięciu z działki powinno od razu komuś zamknąć skrzynię (albo coś innego co ten ktoś otworzył) ... Wczoraj przez to ktoś mnie okradł bo nie wiedziałem że wciąż będzie miał otwartą skrzynię smutnażaba.jpg 
Co prawda nie jest to jakiś pilny problem, wiadomo że takie sytuacje są rzadkie, ale mimo wszystko moim zdaniem to powinno zostać zmienione.

PS. nie wiem do końca czy zgłaszać to jako błąd, czy propozycję, dla mnie bardziej jest to błędem więc zgłaszam tutaj.
Dodatkowe SS'y: niepotrzebne 

  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • HeadAdmin
HeadAdmin

Nie do końca jest to błąd a naturalna mechanika minecrafta. 

Administracja już od lat jak mantrę powtarza, że do działek dodajecie na własną odpowiedzialność, a najcenniejsze itemki należy trzymać w endercheście lub w zabezpieczonej skrzynce.

Przedstawię właścicielowi pomysł automatcznego wytepywania gracza z działki w przypadku usuwania go z niej, ale nie obiecuje jej wprowadzenia. Samo zgłoszenie odrzucam.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Zgłoszenie zostało odrzucone!

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...