Skocz do zawartości

Czat lokalny, Chat klanowy, Friends Chat, Chat działki - połączone propozycje


glupek25

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na TAK. W kwestii tego że administracja miałaby mieć więcej pracy - skoro /msg nie są w żaden sposób cenzurowane, to po co local chat miałby być?

  • Superka 2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł poniewaz nie kazdy lubi pisać cały czas na globalnym czacie lub /msg. A jeśli ktoś będzie łamał regulamin, istnieje dział "Skargi na Graczy".

  • Thinking 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Twój nick: Wariatka_29
Propozycja dotyczy: Friends Chat
Opis propozycji

Z tego co widziałam, to już dwie podobne propozycje padły, ale ja przychodzę jeszcze z czymś ciut innym, a mianowicie proponuję wprowadzenie czegoś w rodzaju chatu dla znajomych albo chatu dla grupki osób, który można by uaktywnić krótką komendą, od razu z opcją wrzucenia do danej konwersacji kilku graczy, dopisując ich nicki. Wiem, że administracji ciężej będzie to kontrolować, ale mogłoby to działać jako większe /msg, na których i tak większość używa np. wulgaryzmów. Wydaję mi się, że na chacie globalnym byłoby spokojniej, większość graczy nie miałaby zaśmieconego ekranu wiadomościami wymienianymi przez kilka osób, które muszą coś obgadać bądź zwyczajnie chcą popisać w swoim gronie. Zauważę również, że jest wielu, którzy: Nie mogą/nie lubią/nie są w stanie albo po prostu w danej chwili nie wchodzą na vc na dc, czy też ts3. 
Tak jak wspomniałam wcześniej, całkiem możliwe, że będzie to jakieś utrudnienie dla naszej administracji, ale uważam, że wprowadzenie chatów grupowych ograniczy ten globalny. Taka opcja na pewno wielu by się spodobała.

Przykładowa komenda: /fchat dodaj/utwórz [nicki kilku graczy]
Można by to jeszcze podświetlić jakimś kolorkiem dla lepszego wyróżnienia. 

Dodatkowe SS'y: Nie są konieczne

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł może i fajny, ale no właśnie istnieje to, ale.
Administracja miałaby dodatkowy chat do kontrolowania, jeżeli chcesz, aby wulgaryzmy nie były tam blokowane prędzej czy później ktoś się pomyli, gracz napisze to przypadkowo na globalnym albo administrator wstawi upomnienie itp.  
Co w przypadku gorszych rzeczy, udostępnianie adresów, danych osobowych, reklamy innych serwerów. Taki chat nie może zostać bez kontroli administracji.
Jestem na NIE

  • Superka 1
  • Thinking 1
  • XD 1

spacer.png     

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zienteKK Pomylić i można się podczas chęci wysłania wulgaryzmu do znajomego na /msg, gdzie też wówczas trafia niechciany na globala. Takie przypadki zdarzają się również teraz. 
 

Nie rozumiem o co chodzi z udostępnianiem adresów oraz danych osobowych.. jakby… gdyby teraz ktoś był taki lekkomyślny i chciał komuś podać podobne informacje, to raczej nic go nie trzyma w zrobieniu tego na /msg, czy nawet globalu.

 

Co do reklam, jasne, że mogą być takie przypadki, ale teraz również się zapewne zdarzają. Nie zawsze administracja jest na serwerze i czasem pewnie mają taki płyn, że nawet gdyby ktoś napisał trzy razy komuś reklamę na pv, to by tego nie zauważyli bez wcześniejszego zgłoszenia. Nie da się wszystkiego kontrolować, a nadal podtrzymuję zdanie, że w chwili utworzenia takich prywatnych, grupowych chatów zmniejszyłby się „ruch” na tym globalnym. To byłoby trochę zamienne, a i gracze byliby szczęśliwsi. 
 

❤️

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na neutral, większość osób grając używa dc albo TS3, bądź pisze na /msg, przez co chat, który zaproponowałaś wydaje się zbędny. 

Pozdrawiam serdecznie 

MasalaCzaj 

Edytowane przez MasalaCzaj
  • Dislike 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanoo!

Pomysł jest ciekawy i miałby szanse lecz ma wiele minusów.

Minusy:

- reklamy na takich chatach były by trudne do ogarnięcia.

- jest to dodatkowa rzeczy, którą administracja musiałaby kontrolować.

- udostępnianie adresów czy danych osobowych na takim chacie.

Moim zdaniem nie ma sensu "zmniejszać ruchu" na chacie globalnym.

Taki chat jest zbędny, ponieważ większość graczy korzysta z TS3, Discord lub pisze na /msg jak wspomniał wyżej @MasalaCzaj.

 

Jestem za odrzuceniem propozycji.

9d2836719b19632387349875a51429ae.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój nick (z serwera): FLAYMANEFLAME
Propozycja dotyczy (tytuł): dodania chatu klanowego
Opis propozycji: co mam sie rozpisywac, fajnie by było jakby np, stawiając # przed wiadomością była ona wysyłana tylko do członków klanu, pozdrawiam.
Dodatkowe SS'y

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Połączyłem propozycje w jedną zbiorczą, gdyż z technicznego punktu widzenia dotyczą tego samego - wprowadzenia nowego czatu.

Czat ze znajomymi już własciwie istnieje, podlega on jednak regulaminowi i nie chcemy tego zmieniać, już i tak wystarczająco dużo graczy pisze  na granicy regulaminu na chacie globalnym - czat ze znajomymi jeszcze by to powiększył, gdyż sporo osób pomimo bycia znajomymi toczy ze sobą "małe wojenki i podjazdy"

Pozostałe czaty mogłyby zostać wprowadzone, jednak na pewno nie wszystkie na raz, każdy oddzielny czat, to utrudnienie dla administracji, Musielibyśmy się zastanowić nad ich kształtem i zasadami panującymi na nich.

 

Możliwe, że zdecydujemy się wprowadzić któryś z chatów "na próbę".

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
M7kRaFt.gif

Propozycja została wstępnie zaakceptowana!

Propozycja została skierowana bezpośrednio do serwerowego Technika celem weryfikacji możliwości jej implementacji.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...