Skocz do zawartości

problem z dołączeniem do servera


mediolanek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Hydraulik_Janusz
Miejsce występowania błędu: dołączanie do servera
Opis problemu: od dnia 17.04 przy ponownym zakupie subskrybcji svip zaczął występywać problem z dołączaniem do servera  gdzie wyskoczył następujący napis " Permission denied: no further information". Od początku występywania problemu ukało się kilka razy wejść na server lecz po następnej próbie wyjścia było to j.w. napisane próba nie powiodła się. Łacząc się z konkurencyjnymi serverami ten problem nie występuję, tylko na serverze realcraft.pl. podjąłem nawet środki na nowo zainstalowania launchera oraz wtyczki javy ale to nic nie pomogło. bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu, tym bardziej że świeżo zakupiłem u was subskrybcję svip, a brak możliwości gry z tym udogodnieniem można porównać do pieniędzy wyrzuconych w błoto. pozdrawiam i liczę na pozytywne rozwiązania problemu, serverowy Hydraulik_Janusz
Dodatkowe SS'y:

2023-04-23.png

  • Like 1
  • Przytulas 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli korzystasz z VPN to może uniemożliwić Ci wejście na serwer. Powodów może być dużo - przepisz owy błąd który wyskakuje przy próbie połączenia do wyszukiwarki i poszukaj rozwiązań problemu.

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używam 

Jest jeszcze jedna istotna rzecz

Wyskoczyło mi po zakupie pozwolenie o zainstalowanie jakiejś aplikacji która nazwa była związana z nazwą serwera ale nie jestem w stanie powtórzyć nazwy.

Nie wiedziałem co to jest więc odmówiłem i od tego czasu tak się dzieje jak opisałem. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Jeżeli problem nadal występuje, sprawdź, czy Twój antywirus i wszelkie programy chroniące Twoją prywatność w Internecie nie blokują połączenia z serwerem.

Dodatkowo zalecam wejść na serwer z innego adresu, tj. mc.realcraft.pl, realcraft.pl lub mc.svrealcraft.pl -> być może jeden z adresów jest wadliwy i nie dopuszcza Cię do serwera.

 

Wątek zamykam, jeżeli problem będzie nadal występował, skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości, czy to na forum, czy na discordzie.

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...