Skocz do zawartości

Opinie obecnej administracji


Bartek_9753

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałem stworzyć obecny post, gdyż mam podzielone zdanie co do niektórych administratorów.

Osobiście grałem na jednym serwerze, którego nazwy nie będę podawać. Grając na nim, administratorzy wydawali się mało inteligentni, gdyż ich odpowiedzi na zgłoszenia były śmieszne.

Na obecnej edycji dodałem jedno zgłoszenie odnośnie obrazy na /msg którą widać na dole w screenie. Nie pamiętam dokładnie sytuacji, ale wiem że gracz chciał ode mnie kupić kilof, którego już nie chciałem sprzedawać po braku zainteresowania i niskiej cenie. Po zgłoszeniu sytuacji na forum, administrator odpisał mi, że gracz w żaden sposób nie obraża mnie, ale za słowa jakich użył zostanie ukarany.

Nie chce nikogo obrażać, lecz po zobaczeniu screena widać że gracz ewidentnie mnie wyzwał.

Czasami grając mam wrażenie że niektórzy administratorzy są tacy sami jakich napotkałem na poprzednim serwerze.

Pod żadnym pozorem nie mam zamiaru nikogo obrażać, lecz chciałem poznać zdanie innym osób

image.png

Edytowane przez Bartek_9753
  • XD 1

W wannie popijam se drin, w pokoju robię se dym.

 

1.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Marcinkiem, ja tu też nie widzę obrazy. Jeżeli masz zastrzeżenia co do pracy administracji, to możesz napisać skargę w odpowiednim dziale. 

Pozdrawiam ~eryter22

  • Superka 1
  • Idk 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Temat został zamknięty przez Administrację!

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...