Skocz do zawartości

Stracilem dzialke


gotte

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: _gotte
Miejsce występowania błędu: Dzialka
Opis problemu: Nie bylo mnie 2-3 tygodnie na serwerze i stracilem dzialke. /p h nie dzialalo i jedynie moglem utworzyc nowa dzialke. Stracilem wszystko, co przez 2 tygodnie gry sobie uzbieralem. Pobieglem na koordynaty, na ktorych byla wczesniej moja dzialka i zostala ona wyczyszczona + dana innemu graczowi.
Dodatkowe SS'y: Screenshot pokazuje tylko pare zwierzatek, bo zrobilem go w razie jakby to one zniknely (a nie cala dzialka???)

 

2023-01-30_01.28.26.png

2023-01-30_01.47.25.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, za niedozwolone modyfikacje i brak współpracy jest usunięta działka i wyczyszczone konto, a te 2-3 tygodnie przerwy brzmią jakbyś dostał blokadę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uzywalem cheatow, zadnych modyfikacji, nie pisalem z nikim. Po prostu gralem z kolezanka wspolnie na dzialce, budowalismy, zbieralismy zwierzatka i tyle. Chatu uzywam praktycznie tylko do wpisywania kodow i licytacji 🙂

 

1 godzinę temu, xLezz napisał:

a te 2-3 tygodnie przerwy brzmią jakbyś dostał blokadę.

 

Nie, brzmia jakbym nie byl uzalezniony od grania i po prostu nie mialem ochoty / czasu. Na forum dostane rowniez odpowiedz od kogos, kto moze pomoc, czy tylko graczy przypuszczajacych oszustwa?

 

W sumie nie skreslam mozliwosci otrzymania jakiejs blokady, ale nie mialbym nawet pomyslu, za co jakakolwiek blokade mialbym otrzymac - milo mi sie gra na tym serwerze, zagrywam od czasu do czasu juz od kilku lat, i po prostu szkoda czegos takiego, bo zabiera mi chec do grania lol

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, gotte napisał:

Nie uzywalem cheatow, zadnych modyfikacji, nie pisalem z nikim. Po prostu gralem z kolezanka wspolnie na dzialce, budowalismy, zbieralismy zwierzatka i tyle. Chatu uzywam praktycznie tylko do wpisywania kodow i licytacji 🙂

 

2 godziny temu, xLezz napisał:

a te 2-3 tygodnie przerwy brzmią jakbyś dostał blokadę.

 

Nie, brzmia jakbym nie byl uzalezniony od grania i po prostu nie mialem ochoty / czasu. Na forum dostane rowniez odpowiedz od kogos, kto moze pomoc, czy tylko graczy przypuszczajacych oszustwa?

 

W sumie nie skreslam mozliwosci otrzymania jakiejs blokady, ale nie mialbym nawet pomyslu, za co jakakolwiek blokade mialbym otrzymac - milo mi sie gra na tym serwerze, zagrywam od czasu do czasu juz od kilku lat, i po prostu szkoda czegos takiego, bo zabiera mi chec do grania lol

Zgłoś się do jakiegoś admina na TS3 lub na Discordzie stwórz ticketa, możesz też czekać tutaj na pomoc

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Z logów wynika, że działka została usunięta automatycznie przez brak aktywności na serwerze.

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Działki normalne i startowe są usuwane po 2 tygodniach nieobecności na serwerze. Nie jest to błąd, a automatyczne działanie serwera usuwające działki nieaktywnych graczy. Niestety, żeby zachować działkę trzeba raz na te 13 dni zalogować się na serwerze.

  • Like 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Zgłoszenie zostało odrzucone!

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...