Skocz do zawartości

punkty questów za zadania dzienne


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick :Demonix1love
Propozycja dotyczy :punkty questów za zadania dzienne
Opis propozycji:  przychodzę z propozycją aby za dzienne zadania wprowadzić punkty questowe. wydaje mi się że byłoby to coś fajnego dla osób które codziennie robią zadania dzienne. byłby kilka etapów np 5-10-25-50-150 itp wykonanych zadań.  
Dodatkowe SS'y: brak

  • Dislike 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neutral. Byłoby trochę za łatwo, bo ogółem te zadania z początku nie są trudne, więc expienie punktów byłoby także nietrudne, ALE nagrody z pierwszych zadań (oprócz tych za magiczne skrzynki) są słabe, więc byłoby to jakieś "wsparcie". Możnaby było wprowadzić to dopiero gdy zadania staną się bardziej skomplikowane, ale czy wszystkim by to podpasowało?

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mówię też że ma być to jakaś ogromna suma punktów bo wtedy też uważałabym to za duże ułatwienie zgarnięcia pkt questowych.  masz rację @xLezz że niektóre zadaninia mogłyby być bardziej skomplikowane z czasem to też by się przydało. tylko faktyczne czy innym by się spodobało 

 

Poza tym można by było polepszyć zadania bo często mam tak że im więcej trzeba zrobić tym gorsza nagroda np 2000 dolarków a za wykopanie węgla 2 razy epicka 

 

Połączono posty //aversh

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by było, ale nie wiem czy to potrzebne. Zadania są po części losowe. Próbowałem utworzyć listę zadań tygodniowych aby nie miały ani za małej ani za dużej nagrody, zważając również na stopień trudności i nie jest to łatwe. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • HeadAdmin
HeadAdmin
M7kRaFt.gif

Propozycja została wstępnie zaakceptowana!

Propozycja została skierowana bezpośrednio do serwerowego Technika celem weryfikacji możliwości jej implementacji.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...