Skocz do zawartości

zadanie dzienne


Demonix1Love

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Demonix1love
Miejsce występowania błędu: #mc
Opis problemu:  w zadaniu dziennym napisane było aby rozmnożyć zwierzaki. jednak okazuje się że na surowcowej nie można, u kogoś na działce też nie. uważam to za źle opisane zadanie gdyż  samo zdanie rozmnóż zwierzęta wprowadza w błąd a nigdzie nie pisze że muszą być to zwierzaki danej osoby i nie działa na surowcowej.  
#mc  #błąd

Dodatkowe SS'y:  wydaje mi się że są nie potrzebne 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie spotkałem się z takim zadaniem, ale sprawdzę czy na prawdę jest to niemożliwe. Jestem neutral, ale gdy to rzeczywiście okaże się prawdą, to będę za zaakceptowaniem zgłoszenia. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka właśnie miała takie zadanie i pisała z d0mką_ która najpierw powiedziała że zaliczy zwierzątka na działce a potem że jednak muszą być jej zwierzaki.  jak będzie trzeba może logi ogarnę.

  • Idk 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Dziwne, pamiętam, że rozmnażanie zwierzaków u kogoś zaliczało questa 🤔

  • Thinking 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie bylo to samo. na surowcowej nic u kumpla nic dopiero na swojej dzialce i to za DRUGIM RAZEM. specjalnie kupione jaja krow i nie zaliczylo jak je rozmnozylem dopiero za drugiem razem poszo

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Rozmnażanie zwierząt nie działa na /warp s, to jest pewne. Na działce znajomego na pewno rozmnażanie zalicza się do ogólnego questa, więc powinno również być zaliczane do zadania dziennego i byłoby dziwne gdyby było inaczej, jednak dla spokoju ducha sprawdzę czy tak rzeczywiście jest

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Zgłoszenie oczekuje na weryfikację.

Zgłoszenie zostało wstępnie przyjęte, jednak potrzebujemy więcej czasu na zapoznanie się z występującym błędem i jego naprawę.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Administrator
Admin

Zgłoszenie zostało odrzucone!

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...