Skocz do zawartości

Błąd ze skinem na forum i stronie serwera.


Lezz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: _Lezz_
Miejsce występowania błędu: Forum, strona serwera.
Opis problemu: Zauważyłem ostatnio pewien błąd w widoku skina użytkownika na forum i stronie Realcraft.pl. Na początku edycji użyłem komendy /skiny ustaw, by zmienić skina. Przez chwilę był on widoczny na stronie serwera (wtedy jeszcze nie zarejestrowałem się na forum), a po ok. tygodniu zmienił się w zwykłego Steve'a. Po jakimś czasie zarejestrowałem się na forum. Na początku przy odpowiedzi wyświetlał się pewien zielony skin, ale po kilku dniach zmienił się w kolejnego skina, innego od mojego. Po wejściu w mój profil nadal widnieje owy zielony skin. Jak dotąd nigdzie nie widać tego, który ustawiłem komendą. Administracja mówiła, że skiny mogą aktualizować się z opóźnieniem tygodnia, ale ja czekam na tą upragnioną aktualizację miesiąc! Mam nadzieję że zostanie to naprawione.

Dodatkowe SS'y: Skin na stronie RealCraft.pl, skin na profilu na forum. Skin wyświetlający się przy odpowiedzi możecie zobaczyć zaraz obok. Jak już mówiłem,  żaden nie jest zgodny z tym, którego ustawiałem.

Zrzut ekranu 2023-02-03 195259.jpg

Zrzut ekranu 2023-02-03 195223.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

A to nie jest Twój aktualny skin?

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Forum pobiera skiny z zewnętrznej strony, która ta pobiera skiny z kont premium. Jeśli ktoś ma premium na tym nicku to będzie ustawiało taki skin, jaka ta osoba wybierze. 

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

https://pl.namemc.com/search?q=_Lezz_

Jak widać tutaj również masz tego skina, którego pokazałem post wyżej. Na tym koncie premium widnieje taki skin i dlatego również pokazuje się na Forum. Być może na innych launcherach masz innego skina, ale to ich wewnętrzny system skinów, który widać tylko na tych launcherach.

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy ale aktualnie nie da się zrobić tak, aby na forum wyświetlał się skin taki jaki aktualnie masz na serwerze.

Edytowane przez wikkiaa
  • Sad 2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...