Skocz do zawartości

grafiki przeróżne


ZielonyJohnny

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko wszystkim✌ Przychodzę dzisiaj z tematem dotyczącym grafik. Jako, że mniej więcej około od 2019 roku bawię się w różnego rodzaju grafiki - od tych prostych i zabawnych, po robienie niektórych raczej z powagą(między innymi dla strony poświęconej autyzmowi i zmaganiom związanym z nim), chciałbym rozpocząć ten wątek również tutaj. Zaczynałem na podobnym forum, co prawda związanym z inną grą niż minecraft, ale myślę, że warto i tutaj również zagościć jako stały gracz serwera :)) Co do tematu: będę tutaj postował grafiki, które wyjdą lub wyszły już spod mojej ręki. Jeśli są tutaj inne osoby, które również się tym zajmują w jakimkolwiek stopniu to serdecznie zapraszam również do wrzucania tu swoich arcydzieł, chętnie powymieniam się sugestiami i ciekawostkami oraz wszelakimi protipami 😄 Temat czysto humorystyczny i mam nadzieję, że przyjmie się miło. Na dobry początek wrzucam coś z jajem od siebie, peace ❤️

eQL3rrd - Imgur.jpg

  • Superka 1
  • Haha 1

XDD-ezgif.com-video-to-gif-converter.gif.600f5abd19ba99ddf881b023b88ce28c.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pierwszą taką osobą w naszej społeczności. Takich ludzi potrzebujemy! Po prostu masz do tego talent. Wątpię, że tu coś opublikuję, bo nawet do zwykłego Painta ciągnie mnie jak mysz do kota, ale chcę wspierać tę działalność. Tak trzymać 💖

  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował i przywitał serdecznie. Jeśli kiedyś jednak się przekonasz to zapraszam do ozdobienia tematu czymś od siebie. Ja zapraszam całym sercem❤️

XDD-ezgif.com-video-to-gif-converter.gif.600f5abd19ba99ddf881b023b88ce28c.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach poszukiwania zajęcia i w sumie co by nie mówić małego wyzwania, postanowiłem powspółpracować chwilkę z AI. Plan polegał na tym aby wklepać "RealCraft" w generator, poczekać aż ten wypluje efekty renderu i wybrać jedno z 4 zdjęć, które zostaną mi zaoferowane, a następnie przerobić tą masakrę graficzną wygenerowaną przez sztuczną inteligencję na w miarę ładną graficzkę. (generowałem na fonie z uwagi na chwilowy brak dostępu do pc xD)

 

IMG_20230202_055531.thumb.jpg.55d5dd34d341a3779de39ff3d04ccaa4.jpg

 

Trochę się z tym pobawiłem głównie starając się trzymać oryginału. Nie zabrakło jednak miejsca na mały freestyle👽

 

download.jpeg.2a8291ba7f33ab5de66ff822823c6ced.jpeg

najlepszyfreebuildwpolsce.thumb.jpg.523acaca0bd56bd755bb751f11decab3.jpg

Edytowane przez ZielonyJohnny
  • Superka 1

XDD-ezgif.com-video-to-gif-converter.gif.600f5abd19ba99ddf881b023b88ce28c.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Nie będziesz miał nic przeciwko temu, że wstawię jedną twoją grafikę na swoje pfp? Robi niezłe wrażenie. 

  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, xLezz napisał:

Hej! Nie będziesz miał nic przeciwko temu, że wstawię jedną twoją grafikę na swoje pfp? Robi niezłe wrażenie. 

W żadnym wypadku. Bierzcie i korzystajcie śmiało, po to jest to robione między innymi :)) Robię grafiki, ale głównie avatary właśnie więc wszystkie, które się tu znajdą są free2use - od gracza dla gracza✌

Edytowane przez ZielonyJohnny
  • Superka 1

XDD-ezgif.com-video-to-gif-converter.gif.600f5abd19ba99ddf881b023b88ce28c.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie wiesz co piszesz xd mogę dać reakcję jaką chcę i, dodatkowo - autor posta pytał o opinie a twoją akurat się nie przejmuję. Dałem ci taką reakcję jaką dałem, bo mnie to rozśmieszyło

  • Superka 1
  • Dislike 1

 

 

realcraft forum.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Igorzasty2013 napisał:

Mam pytanie jakie programy wykorzystujecie do tworzenia tych grafik?

 

Różnych, nie wszystkie programy mają te same funkcje niestety. Ja korzystam na przemian z Photoshopa i wspieram się gimpem. Co do tworzenia własnych rysunków graficznych zdecydowanie mogę polecić Krit'ę, sprawdza się.

XDD-ezgif.com-video-to-gif-converter.gif.600f5abd19ba99ddf881b023b88ce28c.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Witam po dłuższej przerwie, wracam. Przypominam również, że każdy może tutaj wrzucać swoje arcydzieła, bo jest to temat od wszystkich dla wszystkich, peace ✌🏼

 

 

 

ode mnie avek na przywitanie👽

vDg2Z1i6_o.jpg

  • Superka 1

XDD-ezgif.com-video-to-gif-converter.gif.600f5abd19ba99ddf881b023b88ce28c.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna praca taktująca o serwerze. Wklepując "Real Craft" ponownie w generatorze AI dostałem to i zobaczyłem w tym potencjał na piękne tło, bo wygenerowane zdjęcie wygląda całkiem kozacko😎

 

aigenerated.thumb.jpg.25b01aa042c80f623c98944b73b3b1e5.jpg

 

Finalnie postawiłem na taki delikatny RPG'owy styl, bo właśnie z tym mi się to jako pierwsze skojarzyło

 

rcrpgai.thumb.jpg.7348ea8db76944e6bdf9c163db63a600.jpg

 

Edytowane przez ZielonyJohnny

XDD-ezgif.com-video-to-gif-converter.gif.600f5abd19ba99ddf881b023b88ce28c.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...