Skocz do zawartości

/Targ wyszukaj


dominik585

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: dominik585
Miejsce występowania błędu: MC
Opis problemu: Jak widać na ss poniżej. Wpisując /targ wyszukaj klucz do magicznej skrzynki, wyskoczyło mi kilka klucz, dokładnie trzy, po chwili patrzę sobie na inne skrzynki i zauważyłem, że jest kolejny klucz na targu, ale nie wyskakuję on na /targ wyszukaj. Uważam, że jest to błąd, gracze chcą coś znaleźć, a nie mogą, bo komenda nie wyszukuje wszystkiego. Czasami nic nie wyszukuje, a jest tego pełno na targu. Mam nadzieję, że naprawicie to jak najszybciej i nie będzie leżało to jak zgłoszone błędy sprzed miesiąca😉.
Dodatkowe SS'y: 

Zrzut_ekranu_2022-05-25_035211~2.png

Edytowane przez berkowskyy
dodanie prefixu

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co o tym sądzić, gracz mógł wystawić kluczyk sekundę po twoim wpisaniu komendy /targ wyszukaj. Gdybyś sprawdził komendę jeszcze raz i faktycznie nic o tym kluczu nie byłoby napisane, to byłby niezbity dowód. Najlepiej przetestować to jeszcze raz na innym itemku i będzie wiadomo.

Edytowane przez Marcepan
Literówka :p

IMG_20230301_172411.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Marcepan napisał:

Nie wiem co o tym sądzić, gracz mógł wystawić kluczyk sekundę po twoim wpisaniu komendy /targ wyszukaj. Gdybyś sprawdził komendę jeszcze raz i faktycznie nic o tym kluczu nie byłoby napisane, to byłby niezbity dowód. Najlepiej przetestować to jeszcze raz na innym itemku i będzie wiadomo.

Sprawdziłem to kilka razy i na /targ wyszukaj nie było tego klucza, a jednak na targu był. Z innymi itemami jest tak samo, po wpisaniu /targ wyszukaj (item) nie ma, a na targu jest. Jakby działo się to pierwszą edycje nie zgłaszałbym tego, ale taki błąd jest od początku wprowadzenia tej komendy.

  • Like 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Administrator
Admin

Wraz z tą edycją zostały wprowadzone zmiany, które zoptymalizowały działanie targów i komendę /targ wyszukaj

W razie powracających problemów prosimy o dalsze zgłaszanie.

Edytowane przez berkowskyy

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zgłoszenie zostało zaakceptowane!

Naprawimy to jak najszybciej!

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...