Skocz do zawartości

Autofarmy


cisek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: 000cisek
Miejsce występowania błędu: server
Opis problemu: Jak wiadomo autofarmy to szybki zarobek, a raczej był szybkim zarobkiem, bo nastąpiła jakaś anomalia. Z tego co mi wiadomo - nie tylko ja tak mam, że żeby wszystkie skrzynki się napełniły trzeba czekać z 3 dni, gdzie na początku edycji czekałem jedynie pół dnia. A z marchewkami w farmach jest jeszcze gorzej, ja czekam już z tydzień aż mi się napełnią. To tragiczny wynik, tym bardziej, że mam działkę przy spawnie i na serverze dużo afcze. Nie mam jak tego udukemntować, jedynie gracze się mogą podpisać.
Dodatkowe SS'y: brak

 

 

Cristiano ronaldo GIF - Find on GIFER

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż ja się podpisuje. Przed moim banem też miałem autofarmy, na początku było dobrze, ale po jakimś czasie ilość zebranych marchewek malała i do tej pory maleje. Takie wydanie na autofarmy +/- 1kk jest bezsensu, ponieważ zwróci się to po miesiącu lub dłużej, a na początku zwracało się po jednym dniu. Więc do naprawienia 

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również zauważyłam mniejszą ilość marchewek od startu edycji, może znowu jest błąd z lejami, w których marchewki znikają w niewyjaśnionych sytuacjach.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zdecydowanie, podpisuje się. 

Tak jak wspomniałeś na początku edycji w noc( kiedy nie bylo mnie na serwie) potrafilo mi się w farmie zebrać 9-10k marchewek a teraz w caly dzień grania na serverze( bo czasami tak jest) i jeszcze jak mnie nie ma w nocy robi się ledwo 1-2k. Jest to kolosalna zmiena. 

Fajnie by było jakby zostało to ustabilizowane, żeby każdemu robilo się podobnie w miare do spędzanego czasu na serwie.

Na Tak

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na efektywność farmy mają wpływ zakupione w niej ulepszenia i to, czy jest generowany chunk, na którym się ona znajduje oraz liczba osób online na serwerze. Czyli jak jest mało osób, to serwer nie jest tak obciążony i ma wyższe TPS, przez co farmy działają lepiej. Niczego też w nich nie zmienialiśmy, by działały gorzej.

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...