Skocz do zawartości

Znikający trójząb


xtendor

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: xtendor
Miejsce występowania błędu: poczekalnia na event
Opis problemu: Po rzuceniu trójzębem z enchantem lojalność on zamiast wrócić do eq, krąży wokół gracza, a po wyjściu z gry znika.
Dodatkowe SS'y: ...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to błąd, gdy próbujesz wejść na event z tridentem w ekwipunku  odrazu wyświetla się komunikat abyś go odłożył. Niektórzy próbują zgrywać cwaniaczków i chowają te trójzęby do enderchesta a po wejściu na event je wyciągają i się nimi bawią. Kiedyś też miałem taką sytuację, lecz po +-3 minutach trident wrócił do mojego ekwipunku, wystarczy nie panikować.

IMG_20230301_172411.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na Nie 

Nie powinieneś rzucać takiego trójzębu na evencie gdzie jest wyraznie to napisane, nie chcę się rozpisywać z racji , że wyżej u @marcepaneek_ jest wszystko dokladnie opisane.

 

Też kiedyś miałem taką sytuacje i trojząb nie został mi zwrócony z czym się zgadzam. 

Administracja nie powinna nic z tym robić i to zostawić, by tacy jak ty którzy myślą ,że są sprytni dostali jakąs nauczkę.

  • Like 1
  • Dislike 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 6.06.2022 o 04:59, Marcepan napisał:

Nie jest to błąd, gdy próbujesz wejść na event z tridentem w ekwipunku  odrazu wyświetla się komunikat abyś go odłożył. Niektórzy próbują zgrywać cwaniaczków i chowają te trójzęby do enderchesta a po wejściu na event je wyciągają i się nimi bawią.

Dlatego też nie ma opcji odzyskania go.

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...