Skocz do zawartości

Błąd PVP! Antycheat


Dorianoo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Dorianoo
Miejsce występowania błędu: pvp/warp s
Opis problemu: Klaunix_ dostał laga na pvp klepałem go cały czas i on nie zginął, po chwili mnie wyrzuciło za criticalse, a Klauna też z tego co mi powiedzieli gracze. Ten błąd jest NOTORYCZNY. Zostałem wyrzucony już 3 raz na tym pvp i cały czas zgłaszam to Administracji, niby zostało to naprawione, jak widać jest to nieprawda. Straciłem 9 setów 4 3, miecz 2 5 3 enchant 3 razy, koxy w sumie to 20, refy 2 staki, potki exp 2 staki, perf łuk 5 2 3 1 1, miecz odrzut 2 razy 3 stracony, i trójząb perf, wycena tego wszystkiego sięga około 3mln, albo i więcej pewnie. Administracja mówi jeszcze, że to nie ich wina i itemy stracone nie odzyskam, bo gracze je zdobyli, to w takim razie po co jest to pvp? Do tracenia kasy przez błąd? Szkoda słów. 
Dodatkowe SS'y: Mam pełno ss, zostały wysłane do Adminów i na pomoc. 

  • Superka 1
  • Like 1
  • Bleh 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do naprawy, mój znajomy został wyrzucony za cheat "Velocity", którego oczywiście nie posiada. Nie powinno wyrzucać graczy legitnych, a cheaterów, których nadal jest dużo!

  • Superka 1

witam xd

Kylian Mbappe Mbappe Poland GIF - Kylian Mbappe Mbappe ...

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak 

Sam chodziłem sobie po pvp (bez niczego) wyrzuciło mnie z mojego powodu, ale administrator napisał mi na msg czy nie wyrzuciło mnie przypadkiem za kill aure.

Też nie raz wyrzucało właśnie za killaure mojego kolegę, przez co stracił wiele cennych rzeczy, oczywiście itemow nie odzyskał, bo przecież gracze je zabrali🤡.

Uważam, że jest to żałosne, że takie rzeczy dzieją się na tym pvp. Gdzie zmiana pvp wychodzi na lepsze? Jak na razie w dupie.

A potem administracja dziwi się czemu jest 300graczy na rozpoczęcie edycji, a w dzień gra +/- 90graczy. 

Do naprawienia i pvp 1.8 do przywrócenia, bo jest to żałosne🤡

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Jest to powiązane z tym: 

Dlatego akceptuje.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Zgłoszenie zostało zaakceptowane!

Naprawimy to jak najszybciej!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...