Skocz do zawartości

Odejście oldmancats


eryter22

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy, przychodzę do was dzisiaj ze smutną wiadomością, otóż dnia wczorajszego w godzinach wieczornych z administracji odeszła jedyna dziewczyna, która była w zarządzie czyli oldmancats. Chwilę wcześniej oskar dostał awans na admina. old mówiła, że sama zrezygnowała, więc proszę nie wyładowujcie swojej złości i frustracji na oskarze. Old mówiła też, że już nie będzie grać na naszym serverze, a przyczyna jej odejścia to brak czasu i sprawy osobiste. Ta wiadomość równie mocno jak mnie zszokowała całą społeczność serverową. Miejmy nadzieję, że pewnego dnia powróci z powrotem na server i będzie znowu w zarządzie. Jestem kompletnie roztrzęsiony takim obrotem spraw, dlatego też, zapowiadam uroczyście na jutro wieczór, odprawię na serverze mszę pogrzebową w intencji oldmancats, po mszy zostanie ona pochowana na cmentarzu na mojej działce. Nie wiem o której dokładnie będzie ta msza, bo nie wiem o której jutro wrócę do domu, bo idę opłakiwać jej odejście. Swój udział zapowiedziało już dwóch administratorów czyli @Marcinek i @wikkiaa. No bo co to by był za pogrzeb adminki bez obecności administracji? Mam nadzieję, że pozostałe osoby z administracji również się na nim pojawią. Oprócz administratorów, na pogrzeb przybędzie tez rzesza ludzi by pomodlić się za oldmancats w jej ostatniej drodze. Wybaczcie, że nie określiłem dokładnej godziny pogrzebu jednak nie będzie on wcześniej niż o 18 to na pewno, do 24 się wyrobie, wiec proszę czekać cierpliwie na mnie. Postarajmy się wszyscy towarzyszyć oldmancats w jej ostatniej drodze! Możliwe też, że w tym dniu na serverze pojawi się telewizja, która będzie dokumentować cały pogrzeb. Obecnie, do jej trumny można wrzucać kwiaty na /vw eryter22 (to ten otwarty grób). 

 

O czym zapowiada pogrążony w smutku

~eryter22 wraz z całą społecznością serverową 

 

Niech @oldmancats spoczywa w pokoju [*]

 

 

  • Superka 1
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2022 o 19:31, Klusek napisał:

eryter a może byś tsk dotknął trawy co??

Na tak, bardzo dobra propozycja, wprowadzi bardzo dobre zmiany na serwerze eryterze.

  • Superka 2
  • Sad 1

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...