Skocz do zawartości

Słowa podziękowania oraz pomoc


Mariooo1337

Rekomendowane odpowiedzi

Wakacje 2016  rok. Zacząłem swoją przygodę z youtubem z posiadaniem około ~47 subów 😼☝️. Kilka lat wstawiania przeróżnych filmików z parodiami pingu, leopoldem, przeróbką z gokartem i po kilku latach w 2020 roku stanęło na serwerze RealCraft.pl, kiedy to uzbierałem na swój 1 komputer. Pierwszy widz, który się pojawił i ogląda mnie do teraz, to KashiheX. Z małego grona >100 widzów zrobiło się 506 😳. Kilka lat wstawiania filmów dla zabicia nudy, przekształciło się w tworzenie filmów dla trochę większego grona na rzecz dostarczania rozrywki i uśmiechu zobaczenia się na nagraniu. Nie zamierzam się na tym zatrzymywać, lecz nie mogę sobie pozwolić na wtrącenie youtube jako pierwszorzędnej czynności. Dzięki wszystkim widzom za oglądanie moich filmów  i hejterom za podnoszenie statystyk 🤠. Co do projektu zizds, wszystkie akta zostały dostarczone i pozostało złączyć wszystko w całość, lecz to też trwa! Już po filmie nie będzie tak kwieciście ☠️. Tak samo jak jest teraz w obecnej sytuacji, sam mieszkam blisko granicy i jedynie co mogę zrobić to przekazać swoje symboliczne 2,5,10 złotych czy też oddania zbędnych rzeczy.
Jeśli jakaś osoba chce wpłacić swoje 1 złotych:
https://zrzutka.pl/ekipa
https://www.siepomaga.pl/ukraina

  • Superka 1
  • Przytulas 3

           AgileBlackandwhiteCentipede-size_restricted.gif.fe4b99641187e79d5327e23f0c009e7d.gif ZIZDS

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Admin Forum
Admin Forum

Temat został zamknięty przez Administrację!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...