Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

dominik585

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ...dominik585 
Nick osoby oskarżonej: ...DiabloSV
Miejsce wydarzenia: ...MC 
Data i godzina wydarzenia: ...wczoraj 
Opis sytuacji: ...więc tak 

Kolejny chłop sobie przeszedł parkoura w niemożliwy czas 

Administracja siedzi i nie chce się wam ich sprawdzić lub zarządowi usunąć tych topek 

Chłopy sobie wbijają na cheatach i robią niemożliwy czas a administracja nic z tym nie robi skillaxe nawet już chyba  nie wbija a ten diablosv jest banowany na każdej edycji za cheaty 

Zarząd serwera usunął mi topparkour w tydzień jak zrobiłem "niemożliwy" czas i niby chodziłem po barierach na co nie było dowodów na szczęście nic mi tym nie zrobiliście XD 

Ale jak widać mi to wszystko usunięcie topki/godziny na serwerze a innym graczom to już się nie chce

zasługują na to co mają? Bo już trochę waszego myślenia nie rozumiem że mi wszystko usuwacie a innym się nie chce 

Skarga na chłopa leży od miesiąca i nic nie robicie 

Tak trudno zawołać jakiegoś PWWP żeby usunął topke? 

 

 

Polecam usunąć topki dla chłopów jak KOLEJNY RAZ zarząd serwera jak i sam PWWP nie chce się ośmieszyć i weźcie sprawdzajcie graczy którzy mają te cheaty a nie mnie o 1w nocy XD i nic tym nie robicie i banuje cie mnie bez sprawdzania bo nic znaleźć nie umiecie

 

Nie pozdrawiam i ogólnie pamiętajcie o lotto 

 

 

EDIT: chłop ma jeszcze nowy komputer XD 

Więc tym bardziej jak usuniecie mu topke to zrobi taki czas nie? 

Dowody:

Screenshot_20220224_230700_mattecarra.chatcraft.jpg

Edytowane przez dominik585

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ToshibaInu napisał:

imo jestem za sprawdzeniem gracza,jeśli naprawdę jest to niemożliwy czas (sama go nie przechodziłam więc nie wiem)

 

a i gz topparkoura.

 

Miłego dnia XD ❤️ 

Jak dodałem 

Gracz ma nowy komputer więc wiadomo że nic nie ma i jak administracja sprawdza powinna sprawdzić kiedy były ostatnie np logi jak nie ma z początku edycji powinni usunąć topke też wiadomo że jak usuną teraz mu topke to zrobi podobny czas nie?

ale owszem wiem że jak go przegonię w topparkour zarząd serwera postanowi mi usunąć topke bo przecież ja ten najgorszy nie? 

 

Edytowane przez dominik585
  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno cheater, pobił twój czas, a to niemożliwe, bo oczywiście dominik585 jest najlepszy w parkour i nie da się pobić jego czasu.

Oczywiście jestem na nie. Nie jestem specjqlistą w parkoura, ale gracz mógł znaleść sposób na zrobienie takiego czasu, a poza tym nie ma żadnych konkretnych dowodów na używanie przez gracza niedozwolonych modyfikacji.

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stormer napisał:

Na pewno cheater, pobił twój czas, a to niemożliwe, bo oczywiście dominik585 jest najlepszy w parkour i nie da się pobić jego czasu.

Oczywiście jestem na nie. Nie jestem specjqlistą w parkoura, ale gracz mógł znaleść sposób na zrobienie takiego czasu, a poza tym nie ma żadnych konkretnych dowodów na używanie przez gracza niedozwolonych modyfikacji.

Już się do ciebie wypowiadałem nawet nie zareagowałeś więc co się znowu wychylasz.. 

Napisałem ci jesteś taki mądry idź przejść tego parkoura jakoś dawałeś radę zrobić na tamtej edycji 22 sek więc co tutaj trudnego?! 

I halo czy ty siebie słyszysz nie ma żadnych dowodów? A na mnie były dowody zeby mi usuwać topke którą usunął sam @PWWP ?

Wiem nawet nie było żadnych dowodów bo rozmawiałem z @oskar jak i z DomniX i resztą grupką ludzi

Oskar mówił że nie ma na mnie żadnych dowodów przez co bana nie dostanę ale usunęli mi topke kto wie ten wie czemu mogłem napisać coś do administracji żeby się kłócić z zarządem serwera żeby dali dowody ale postanowiłem zrobić lepszy czas i nic mi się nie stało więc myślę że  DiabloSV i Skillaxe dadzą radę zrobić podobny a nawet lepszy czas niż ten co mają 

 

 

I nie wychylaj się więcej 14letni dzieciaku

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czas przejścia toru parkour osoby oskarżonej z wysokim prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością jest możliwy do legalnego osiągnięcia, toteż skargę odrzucam.

It's strange what desire will make foolish people do...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...