Skocz do zawartości

Zniknięcie działki


pszemoryba

Rekomendowane odpowiedzi

nick: pszemoryba

miejsce występowania błędu: minecraft działka

opis problemu: Miałem działkę ( rozmiar normalny połączona ) znikła mi 7 lutego 2022r. około godz. 21:30. Miałem na działce przegranych 90h. Znikła mi tego 7 lutego o 21:30 a logowałem się również 7 lutego o 15 więc nie wiem co się stało. Miałem na niej bardzo dużo rzeczy m.in. główki  mobów ( glowki squida, kozy i wiele innych ), dużo surowców i ogólnie dużo było na niej zrobione. Co dziwne działka kolegi z którym łączyłem moja działkę nie zniknęła tylko tak jakby zniknęło połączenie tylko. ( nick kolegi z którym łączyłem działkę: seki21 ). Jakby się dało przywrócić działkę to byłbym bardzo wdzięczny, ale jak się nie da to jednak bym prosił o jakąś rekompensatę w postaci pieniędzy. Współlokator działki widział na własne oczy jak znikła i dlatego wiem, że znikła ok. 21:30 . Rzeczy na działce były warte na pewno więcej niż 2mln więc dlatego chcę to bardzo odzyskać. Nie mam zbytnio konkretnego dowodu w postaci zdjęcia całej działki, ale mam zdjęcia zwierząt oraz kawałków działki. Nie wiem nie mogę wysłać tutaj zdjęć, ale jak odpiszecie to może na dc komuś z administracji wyślę. Z góry dzięki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że działka została usunięta z powodu wulgarnego opisu działki lub też wulgarnych niemoralnych budowli. 

Na razie neutral

Niech ktoś z zarządu się wypowie 

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neutral 

Jak miałeś coś na działce administracja miała prawo ją usunąć no chyba że naprawdę zniknęła sama to nic innego dodać jak SUPER serwer 

Niech zarząd się wypowie bo ma do tego logi... 

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że mam dowody tylko nie mogę ich tutaj wstawić. Więc jakbyś podał/podała ( eryter22 ) dc to byłbym wdzięczny. Zniknął mi jeszcze super kilof więc unlucky ale na to mam średnie dowody. Jak chcesz to przyleć sobie na moją działkę nick: pszemofishy czy się tepnij i zobacz sobie czy osoba która ma 1mln i 200k może mieć tak gównianą działkę. Bo sobie założyłem nową. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...