Skocz do zawartości

Szukam użytkownika o nazwie https_001


vamipeq

Rekomendowane odpowiedzi

Błagam jeżeli ktoś zna tą osobę lub cokolwiek to proszę napiszcie do mnie.

O godz około 22:05 na czacie napisała kto oceni jej domek wysłałam jej zaproszenie do teleportowania się do niej siedziałyśmy razem na jej huśtawce, dałaś mi kwiatka, ja napisałam na chacie że za chwilę przyjdę i poszłam po kwiatka dla niej i gdy chciałam się do niej teleportować to nie przyjmowała, wysyłaliśmy sobie ❤️ i ja chowałam się na początku w kominku masz piękny domek i jesteś super może nie poznałam cię na długo ale wydajesz się być mega miłą osobą i bardzo mi zależy aby cię znaleźć proszę... 

Edytowane przez vamipeq
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Um em to jest wyznanie? Piękne! 

Z tego co widzę, ostatnio ten użytkownik na serverze był 07.02. Polecam ci czekać na serverze 24/7 a może uda ci się go złapać. Jest też opcja z bieganiem po jej działce, a może magicznie to sprawi że wejdzie na server? 

 

Powodzonka !

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, eryter22 napisał:

Um em to jest wyznanie? Piękne! 

Z tego co widzę, ostatnio ten użytkownik na serverze był 07.02. Polecam ci czekać na serverze 24/7 a może uda ci się go złapać. Jest też opcja z bieganiem po jej działce, a może magicznie to sprawi że wejdzie na server? 

 

Powodzonka !

 

 

 

 

Dziękuję za odpowiedz, da się jakąs komendą tp się do jej działki? Codziennie czekam na nią i co chwile sprawdzam czy jest na serwerze ale nie ma... 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako iż nie masz jej w znajomych na serverze to nie możesz bezpośrednio tepnąć się do jej działki. Jednak widzę w okolicy miejsce gdzie możesz sie tepnać i potem przejść parę metrów do jej działki. Wpisz /vw Mati_TV, niedaleko tego vw jest jej działka. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eryter22 napisał:

Jako iż nie masz jej w znajomych na serverze to nie możesz bezpośrednio tepnąć się do jej działki. Jednak widzę w okolicy miejsce gdzie możesz sie tepnać i potem przejść parę metrów do jej działki. Wpisz /vw Mati_TV, niedaleko tego vw jest jej działka. 

Jejuu dziękuję <3.

  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...