Skocz do zawartości

Kowadło usunęło kilof 6/3/3/1


KoczkodanChaosu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Dynks_1YT
Miejsce występowania błędu: /warp vip
Opis problemu: Chciałem naprawić mój nowy kilof nabyty jakąś godzinkę wcześniej of fl0ri27 za kwotę 1 200 000$, kilka razy go naprawiałem z użyciem kowadła na warp vip, miałem przygotowany 1 zwykły kilof i 1 6/3/3/1 ( >SUPER KILOF<) , najechałem myszką po kolei najpierw na kilof zwykły (Trzymając shift go kliklem i przeniosłem do kowadła) potem tą samą czynność czynność z kilofem 6/3/3/1 (Co do kolejności nie jestem pewien ale chyba na pewno było to tak), wyświetlił się komunikat, że muszę dać je do kowala a okno kowadła zostało zamknięte, straciłem oba kilofy, patrzyłem ,czy nie wypadły gdzieś do okoła kowadeł, spojrzałem również na chat, czy nie było czyszczenia itemów (Nie było), patrzyłem również w enderchescie oraz próbowałem wyjść z serwera i wejść znowu, żadna ta czynność nie spowodowała odzyskania kilofu. Niestety na początku gry zapomniałem odpalić obs'a, bo chciałem wbić tylko by sobie chwilkę pokopać, mam nadzieję, że uda się naprawić ten błąd (Pewnie tyczy się on również innych kilofów) i w miarę możliwości zwrócić mój kilof (Jakby co miał chyba tylko 52 użycia dlatego chciałem go naprawić). Pozdrawiam.
Dodatkowe SS'y:  Niestety nie posiadam, ale wydaje mi się, że da się to sprawdzić w logach.

The pantagon choose azure over aws.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to do odrzucenia z powodu że nie masz nawet ss kilofa ale... 

 

 

Zdarzają się takie przypadki coraz częściej proszę sobie zobaczyć ile jest w dziale "błędów" takich że znikają ciągle kilofy 6/3/3  6/3/3/1 co jest naprawdę śmieszne bo nawet nikt nie rozpatrzy tych błędów tylko sobie leżą od bardzo dawna a gracze tracą np swoje zarobione pieniądze na serwerze

Naprawcie w końcu tego kowala czy tam żeby kilofy nie znikały bo jest to naprawdę śmieszne i przez takie coś bardzo dużo graczy odchodzi z serwera 

Dla jednego jak straci kilof 6/3/3 jest mu nie szkoda bo ma jeszcze takich z 4 ale dla gracza który nie umie za bardzo zarabiać i jest to jego pierwszy kilof jest mu przykro że musiało go spotkać takie coś 

 

 

 

Jestem na neutral z przewagą na tak 

Edytowane przez dominik585
SUPER SERWER XD

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...