Skocz do zawartości

Błąd na licytacji o 350k$


BarteQ2020

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: BarteQ202
Miejsce występowania błędu: Minecraft 
Opis problemu: chciałem zgłosic błąd na parkurze i chcialem wyslac dodatkowe ss'y i gdy w mc weszłem to nagle sama mi sie komenda wkleiła o licytacje jakiegos przedmiotu i ja nic nie kopiowalem ani wkleialem i nagle jak na chacie zobaczylem ze podbilem przedmiot o 350k$ to mi sie zle zrobilo w realu i potem gdy otworzylem oczy to wyszlem z serwa i weszlem i wpisalem /bilans to bylo napisane -350k$ potem znow zle sie zrobilo mi i probowalem pisac /lic histora wszystko pytac graczy co bylo przed tom i na co wydalem te 350k nikt nie odpisywal pisalem do admin i nic mam dowody w ss proszę oddajcie mi te 350k ktore 1 miesionc zbierałem! a jak odpiszecie mi ze kupilem cos TO NIE WYDALBYM 1 MIESIONC CZĘSKIEJ ROBOTY NA STRACENIE KASY a jak nie dostanie zwrotu to "naprawde "FAJNA" jest administracja serwera. I naprawde docencie moją prace i to ze własnie napisałem tu tyle tego.
Dodatkowe SS'y: image.thumb.png.60168063ecdc7bb188fc4c98ffd8cc25.png

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, BarteQ2020 napisał:

gdy w mc weszłem to nagle sama mi sie komenda wkleiła o licytacje jakiegos przedmiotu

Taka jest kara za granie w mc na lekcjach zamiast uczenie się na matmie dodawania. 

42 minuty temu, BarteQ2020 napisał:

to mi sie zle zrobilo w realu

Została udzielona w tym przypadku pierwsza pomoc, przez administratora, który się znajdował tedy na serverze? Jeżeli nie, to zgłoś skargę w odpowiednim dziale na forum. 

43 minuty temu, BarteQ2020 napisał:

i potem gdy otworzylem oczy to wyszlem z serwa i weszlem i wpisalem /bilans to bylo napisane -350k$ potem znow zle sie zrobilo mi

Wnioskuję, że 1 pomoc nie pomogła. 

44 minuty temu, BarteQ2020 napisał:

proszę oddajcie mi te 350k ktore 1 miesionc zbierałem! a jak odpiszecie mi ze kupilem cos TO NIE WYDALBYM 1 MIESIONC CZĘSKIEJ ROBOTY NA STRACENIE KASY a jak nie dostanie zwrotu to "naprawde "FAJNA" jest administracja serwera.

350k to parę godzin pracy a nie miesiąc. Nie dostaniesz żadnego zwrotu. No wiem, że administracja jest fajna też ją lubię (zwłaszcza dziewczyny z niej).

46 minut temu, BarteQ2020 napisał:

I naprawde docencie moją prace i to ze własnie napisałem tu tyle tego.

Jaką pracę? Napisanie tego wątku jest spowodowane frustracją z powodu otrzymania oceny niedostatecznej z dodawania z matmy. 

Dodatkowo podszywasz się skinem pod dziewczynę i za to powinieneś dostać bana. 

48 minut temu, BarteQ2020 napisał:

chciałem zgłosic błąd na parkurze i chcialem wyslac dodatkowe ss'y

Nie widzę nigdzie takowego zgłoszenia na forum. 

Jeszcze co do tych pieniędzy, to twoje obecne 9k spokojnie wystarczy ci na drobne wydatki, dopóki nie otrzymasz kolejnej wypłaty za pracę w kwocie 2230 $. 

 

Jestem na nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...