Skocz do zawartości

Powracające lightning rody


wariacik2137

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: wariacik2137
Miejsce występowania błędu: Serwer Minecraft - działka oraz surowcowa
Opis problemu: Na problem natknąłem się około 3 tygodni temu. Postawiłem na działce kilka rodów dla ozdoby, po czasie postanowiłem zmienić wystrój mojej budowli. Jedyny problem stanowią wcześniej wspomniane rody. Niszcząc je kilofem oraz później milionem innych rzeczy napotkałem na to, ze wracają na miejsce w którym były postawione. Na surowcowej także występuje ta przypadłość. Jest to dosyć irytujące. Oczywiście zgłaszałem ten fakt pod /pomoc , polecono mi ponowne zalogowanie na serwer. Zrobiłem to kilkukrotnie, zrestartowałem również komputer(!), niestety to też nie pomogło. Pozdrawiam! 🙂
Dodatkowe SS'y: posiadam video, z powodu rozmiaru tutaj go nie wstawię. Jeśli będzie potrzebne proszę o kontakt w komentarzu, wyśle emailem.

  • Like 1
  • Wow 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Myślę, że jest to spowodowane tym, że używasz wersji niższej niż 1.17. A nie możesz ich zniszczyć, bo najzwyczajniej w świecie w wersji przed 1.17 te lightning rody nie istniały. (Jeśli coś źle zrozumiałem to przepraszam)

Do odrzucenia

 

  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Randall napisał:

Myślę, że jest to spowodowane tym, że używasz wersji niższej niż 1.17. A nie możesz ich zniszczyć, bo najzwyczajniej w świecie w wersji przed 1.17 te lightning rody nie istniały. (Jeśli coś źle zrozumiałem to przepraszam)

Do odrzucenia

 

Fakt, mój błąd 🙂 Wystarczyło podciągnąć do 1.17. Dzięki 

  • Przytulas 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...