Skocz do zawartości

brak możliwości stawiania stojaków na zbroje


korix1234

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: ...korix1234
Miejsce występowania błędu: ...Moja działka
Opis problemu: ...kiedy próbuje postawić stojak na zbroje na mojej działce pokazuje mi że osiągnięto ich limit lecz na działce nie mam ani 1 stojaka na zbroje 
Dodatkowe SS'y: ...1357915947_Minecraft_1_16.5-Grawieloosobowa(serwerzewntrzny)16_10.202115_16_13(2).png.3ec314888314d0b307f008ab6431d8f1.png

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz z kimś działkę połączoną? Może próbujesz stawiać Armorstanda na części, w której limit został osiągnięty, wtedy może to tak wyglądać, mimo że na /dzialka limity pokazuje stan 0/12.

Edytowane przez Dejwys
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dejwys napisał:

Masz z kimś działkę połączoną? Może próbujesz stawiać Armorstanda na części, w której limit został osiągnięty, wtedy może to tak wyglądać, mimo że na /dzialka limity pokazuje stan 0/12.

dejwys nie mam połączonej z nikim działki na mojej działce  nie ma ani jednego armorstand a pokazuje w limitach 12/12

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, jest taki błąd. Nie miałem u siebie stojaków żadnych, postawiłem 12, limit podrósł do 12/12. Potem je rozwaliłem limit został na 12, nie mogę ich z powrotem postawić. Spalenie ich w lawie też nic nie dało.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Armor standy zazwyczaj bugują się, gdy "działka jest przeciążona", możliwe, że masz dużo zwierząt/mechanizmów które przeciążają działke. Za naprawą, może nie jest to uciążliwy bug ale występuje.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zabsong napisał:

Armor standy zazwyczaj bugują się, gdy "działka jest przeciążona", możliwe, że masz dużo zwierząt/mechanizmów które przeciążają działke. Za naprawą, może nie jest to uciążliwy bug ale występuje.

Wątpię, nie mam żadnych zwierząt czy mechanizmów. Jedynie lejki ale limitu nie wykorzystałem, maks. Kaktusów i farmy i to tyle, ale nie wydaje mi się żeby to "przeciążało" działkę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
xmerida_ Administrator
×
×
  • Dodaj nową pozycję...