Skocz do zawartości

Komenda /skrzynka zniszcz nie wyrzuciła przedmiotów


pikpoks

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: ...pikpoks
Miejsce występowania błędu: ...serwer mc, moja działka
Opis problemu: ...Zabezpieczyłem skrzynkę, ale gdzieś zgubiłem klucz. Chciałem odzyskać przedmioty. Usunąłem skrzynkę komendą /skrzynka zniszcz, ale nie wypadły z niej żadne itemki. Wczoraj testowałem i rzeczywiście wypadały, tak jak jest napisane w opisie komendy :/
Dodatkowe SS'y: ...mam screena z zawartością skrzynki z wczoraj, gdzie jest większość rzeczy, ale nie w 100% wszystko

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem dlaczego zniknęły mi te przedmioty. Zablokowaną na klucz skrzynkę miałem całkowicie wypełnioną itemkami. Ale w ekwipunku nie miałem miejsca na wszystkie rzeczy. No i po wpisaniu /skrzynka zniszcz usunęło mi się wszystko zamiast wyrzucić część na ziemie 😐

Edytowane przez pikpoks
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2021 o 21:17, pikpoks napisał:

Usunąłem skrzynkę komendą /skrzynka zniszcz, ale nie wypadły z niej żadne itemki.

 

W dniu 15.10.2021 o 21:17, pikpoks napisał:

testowałem i rzeczywiście wypadały, tak jak jest napisane w opisie komendy

co? 

 

 

5 godzin temu, pikpoks napisał:

 

no tutaj wygląda to niepokojąco 

 

neutral

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ze zniszczonej skrzynki nie wypada nic nawet jak się ma puste inventory 😮 A tak przy okazji to dajcie info że zabezpieczenie skrzynki to utrata 10k, bo przez długi czas nie wiedziałem gdzie mi piniądz ucieka 😬

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...