Skocz do zawartości

Zmiana działania blokady latania na działkach


Stasio

Rekomendowane odpowiedzi

- Twój nick (z serwera): McStasio
- Propozycja dotyczy (tytuł): Zmiana działania blokady latania na działkach
- Opis propozycji: Proponuję, aby blokada latania na działkach działała tylko od poziomu trawy i niżej. Otóż rozumiem sens tej opcji, jednak eventy parkour pod poziomem pięćdziesiątym dziewiątym to chyba nie koniec świata. Przykładowo gdy latam po działkach i widzę, że muszę użyć komendy /fly po raz trzysta sześćdziesiąty drugi to aż mnie z krzesła wywala.
- Dodatkowe SS'y: Zbędne

  • Superka 4
  • Like 1

 

1111111.png.418803030ddeb9349fc821898ac1eeac.png

hajs.png.987aa270861b9ea88b808423bbf251a2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Zgadzam się, że takie latanie po działkach może być bardzo niezdrowe 😛 Aczkolwiek uważam, że poziom np 80-90 byłby bardziej odpowiedni. Te 20-30 poziomów nad trawą myślę, że spokojnie starczy na parkuru czy jakąś budkę do eventu ox. Ciekawą opcją może być też wprowadzenie blokady /fly jako komendy tymczasowej (myślę, że 2h byłoby odpowiednią ilością czasu, potrzebną na rozegranie takiego typu eventów) . Uważam, że któreś z tych dwóch rozwiązań będzie odpowiedniejsze, wszak blokada .fly została wprowadzona dla ułatwienia prowadzenia takich eventów, a nie po to aby niektórzy mieli przestrzeń powietrzną działki tylko dla siebie.

Za zaakceptowaniem

  • Like 3

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMod

Na tak, @zabsongdobrze mowi

  • Superka 2

 

 

image.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK. Ogólnie kwestia tego blokowania latania na działkach do dopracowania, ale w inny sposób niż opisał to twórca, bo ograniczy to wielu graczy w wielu kwestiach. Można obejść to w sposób następujący - wlatując na działke spoza niej za pomocą fly (możliwość latania dalej aktywna), dopiero w przypadku wylądowania (brak możliwości ponownego "oderwania nóg od ziemi"). Taka moja mała sugestia.

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
W dniu 8.10.2021 o 11:37, zabsong napisał:

Ciekawą opcją może być też wprowadzenie blokady /fly jako komendy tymczasowej (myślę, że 2h byłoby odpowiednią ilością czasu, potrzebną na rozegranie takiego typu eventów)

Za zaakceptowaniem, ale tylko wersji Zabsonga. Blokada latania do x kratki byłaby słabą opcją, bo np. ja chciałbym zrobić mapki eventowe tor przeszkód od max wysokości do samego dołu, więc lepszą opcją będzie dodanie na tą komendę timera, aby blokada wyłączała się sama po 2h.

  • Superka 1

image.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...