Skocz do zawartości

Zniknięcie przedmiotu.


Gość ParaWorlds

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ParaWorlds

Nick na serwerze: ParaWorlds
Miejsce występowania błędu: MC
Opis problemu: W godzinach około 21.50-22.00 mniej więcej było wyrzucenie z servera. Sytuacja jest taka, że kopałem sobie kilofem 6/3/3/1 przed wyrzuceniem servera, i gracz o nicku TheDertixPL chciał sprzedać rude kwarcu. Napisałem do niego i ustaliliśmy, że mam się do niego tpa. Z czystego przyzwyczajenia jak zawsze cenne przedmioty zostawiam do skrzynki.

Więc wrzuciłem kilof do magazynu i tepnąłem się. Po już transakcji można było pisać na chacie, ale nie nic więcej. Server został zresetowany. Po  odświeżeniu servera wszystko w ekwipunku się moim zgadzało, ale gdy wróciłem do magazynu to skrzynce nie było kilofa. Nwm jak to będzie rozpatrzone bo żadnego filmu z tej sytuacji nie mam oprócz tego ze posiadałem kilof 6/3/3/1 screna i słowne potwierdzenie gracza, że sprzedawał TheDertixPL. Jeśli będzie pamiętał. Czekam więc na rozpatrzenie tego.
Dodatkowe SS'y:  .678557726_Dowdkilofa6331.thumb.png.9a35602179af31db45d2156d9867d787.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram trochę na serwerze i jeszcze mi się nie zdarzyło, że zniknął mi jakiś przedmiot, nie wliczając zwierząt, a jeśli chodzi o przedmioty w skrzynkach, to nigdy nie miałem takiego problemu, a Tobie akurat wyparował 6/3/3/1, jeśli to prawda, to mega słabo, ale wydaje mi się, że bez mocniejszych dowodów, trudno będzie Ci odzyskać utracone narzędzie, bo na ten moment wiadomo, iż go miałeś i mogłeś po prostu go sprzedać lub komuś dać i zamieściłeś ten post w celu uzyskania drugiego, oczywiście mogę się mylić, ale tak mi się wydaje, a oddanie Ci kilofa w tej sytuacji będzie strzałem w kolano ze strony administracji, bo za moment okaże się, że na serwerze masowo znikają rzeczy, najlepszym dowodem byłby film gdzie widać czarno na białym, że rzeczywiście Ci ten kilof znika no ale kto chodzi z włączonym nagrywaniem 24/7, więc biorąc, to wszystko pod uwagę, uważam że zgłoszenie jest do odrzucenia.

1327915121-U74000.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...