Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

ZOORtheKID


ZOORQ_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ZOORtheKID
Nick Administratora, który banował: mordensoldier124
Kiedy to się stało?: 11.09.2021 godzina około 20.
Opis sytuacji: Witam. Zostałem dzisiaj zbanowany za AutoClickera. Opiszę sytuacje: Szukałem pewnego screena na moim komputerze gdy nagle zauważyłem że jestem sprawdzany. Wbiłem na tsa, itd. Administrator znalazł w logach mojego komputera czy tam jak to się nazywa rzekomego autoclickera. I teraz tak: Ja mam ogólnie tak, że raz gram na takich serwerach a raz takich no wiecie XD Przed startem edycji grałem na serwerze pvp gdzie macro było dozwolone. Gdy jednak wystartowała edycja usunąłem tego autoclickera. W momencie sprawdzania, nie posiadałem tej modyfikacji na komputerze. Tak to wygląda. Według mnie nie powinienem dostać bana gdyż no tak jak napisałem nie miałem macra na komputerze. Morden poinformował mnie o tym, że wyskakiwałem na antycheacie (nawet dziś) i to dlatego dostałem bana nawet za same logi komputera, oraz, że byłem podejrzany o posiadanie cheata która zapobiega spadaniu na spleefie.  Macra ogólnie głównie używa się do pvp, myślę, że można zobaczyć kiedy ostatnio zabiłem jakiegokolwiek gracza.

 A i jeszcze, jeśli jest osoba która się ze mną biła w ostatnim czasie na pvp (na skórzane sety bo nie chodzę na warp s za dużo XD) to może napisać czy wydawałem się być podejrzany. To tyle.
Mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie odwołania.
Screen bana: obraz_2021-09-11_205102.png.d39edda46b1d18295a6d357a7d27c87a.png

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rzeczywiście przed startem edycji nie miałeś już tych modyfikacji a morden znalazł coś w logach z dni przed edycją to jestem za zaakceptowaniem ponieważ na tej edycji zor nie zawinił niczym. Jak nie ze zdjęciem kary to chociaż za skróceniem i oddaniem mu działki

  • Superka 4

      powody u @misiaczek
                                                RealCraft:

hh.png.90543ee992948a25825d9f41a215c0b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK 
Powody U @Bartek eczka    i @Kuba123K   
Niewinni ludzie bany dostają ;[

  • Superka 1

13.04.2021 :[[       31.05.2021 :((

unknown.png.fad9386ea787ffb024be7aeee2511ee5.pngobraz_2021-04-18_033530.png.a0ed36365d795ad49a82964eaf06c1a8.png

 

                                                                                           

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

odwołanie i tak niestety zostanie odrzucone, jak w przypadku Hreniego, dlatego jestem na TAK

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Taryfę ulgową" stosujemy na cheaty, które zostały zainstalowane/ostatnio używane ponad dwie edycje wstecz (nie ta co była, tylko jeszcze wcześniejsza). W Waszym interesie jest usunąć ślady po cheatach, bo my nie mamy jak dojść do tego, na jakim serwerze używane były niedozwolone modyfikacje. Odwołanie odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...