Skocz do zawartości

Dorsze i łososie się nie respią


Olivka_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Olivka_
Miejsce występowania błędu: Serwer Minecraft, konkretnie mapa surowcowa
Opis problemu: Już wiele razy zgłaszałam na /pomoc że na mapie surowcowej ryby (tj. łososie i dorsze, bo z jakiegoś powodu ten problem nie dotyka ryb tropikalnych i rozdymek) w ogóle nie chcą się pojawiać. Zwykle po prostu mówiono mi, że to moja wina - bo jestem w złym miejscu, o złej porze, że muszę poczekać, etc. Tylko że ja próbowałam już wszystkiego:
- Zawsze czekałam aż będzie mniej niż 300 graczy na serwerze, żeby moby pasywne się respiły (nawet próbowałam wchodzić o wczesnych porach, kiedy było mniej niż 100 graczy)
- Próbowałam chodzić do różnych miejsc gdzie według Minecraft Wiki powinny występować łososie i/lub dorsze
- Próbowałam poczekać w jednym miejscu aż moby się zrespią (czekałam nawet pół godziny)
- Próbowałam szukać tych ryb o różnych porach dnia w mc
I od początku edycji widziałam na serwerze chyba tylko dwa dorsze i żadnych łososi. Niby mały problem, bo kogo tam obchodzą jakieś ryby, ale jednak. Ja od początku edycji chciałam założyć sklep z rybami, który już wybudowałam, ale nie mogę go jeszcze otworzyć bo brakuje mi właśnie łososi i dorszy 😞
Dodatkowe SS'y: Zmontowałam filmik z trzech 15-minutowych nagrań w różnych miejscach, przyśpieszonych x12. Na filmiku łącznie przez 45 minut stałam wpatrując się w wodę i nie pojawiła się żadna ryba. Myślę, że to jest wystarczający dowód na to, że faktycznie jest coś nie tak. W razie wątpliwości mogę dać też link do nieprzyśpieszonych nagrań

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, ale jak dla mnie powinno być na odwrót - dorsze powinny się respić, ale ryby tropikalne już nie, ponieważ w ten sposób  ryba tropikalna w pomarańczowe paski - Henryk Wielka Płetwa Pierwszy może stać się zwierzęciem nieosiągalnym dla wszystkich, dzięki czemu będzie wyjątkowy i nie wpadnie w niepowołane ręce

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu, gdy chodziłem po /warp s w okolicach 3 w nocy, to akurat spotkałem parę dorszy pływających w wodzie. Pójdź na poszukiwania ryb o takiej porze co ja chodzę, a na pewno znajdziesz je. Jestem na nie.

 

P.S. Fajny filmik !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać ze napotkałem ten sam problem jednak w przypadku ryb tropikalnych. Chadzając po warp s natrafiłem na letni oraz ciepły ocean i ucieszyłem się bo myślałem ze będzie tam pełno ryb jednak co się okazało spotkałem tam tylko świecące ośmiornice i może jednego zółwia wiec problem jest dość ogólny. Jestem na tak.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...